top of page

Wed, 11 Oct

|

Movement LAB

INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej

systemické konštelácie

Registrácia uzavretá
Iné podujatia
INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej
INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej

Time & Location

11 Oct 2023, 19:00 – 22:00

Movement LAB, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovensko

About the Event

Integračné konštelácie s astropsychologičkou Jana Kurej

Stačí jeden pohyb vpred

Pozývame všetkých záujemcov a priaznivcov fenomenologickej metódy systemických konštelácií do priestorov Movement Lab.

V úvode Magdaléna Takáčová, cez princípy tanečno-pohybovej terapie a somatickej práce, podporí kontakt s naším telom a následne Jana Kurej bude facilitovať konštelačný proces.

Počas workshopu sa budú stavať systémy podľa zákaziek. Príbehy, ktoré žijeme, systémy, ktorých sme súčasťou, sú utkané z obrazov. Z obrazov, ktoré si nosíme v našej duši. Metóda konštelácií  podporuje POHYB k ZMENE a INTEGRÁCIU PREMENENEJ PERSPEKTÍVY alebo POSTOJA cez ZÁŽITOK plného vystavenia sa obrazu/odrazu reality. Nechať na seba pod bezpečným vedením OBRAZY (KONŠTELÁCIE) pôsobiť a zároveň sa im otvoriť, spoluvytvára pole pre VHĽAD, NADHĽAD a POHYB smerom k prežívaniu väčšej plnosti a celistvosti v našich životoch.

V rámci workshopu bude priestor pre postavenie horoskopu narodenia jedného z účastníkov, ktorý symbolicky predstavuje materiál, z ktorého sme utváraní, z ktorého tvoríme. Prima materia našej osobnosti.

Facilitátor: 

JANA KUREJ

astroterapeutka, sprievodkyňa a lektorka astropsychológie.

Ľudí sprevádza na ceste sebazpoznania a v časoch náročných kríz. Vášnivá zberateľka príbehov, ktorých archetypálny výklad vkladá do svojich prednášok a workshopov a využíva aj pri terapiách.

https://ispak.sk/janakurej

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: 

11.10.2023 o 19:00-22:00

KDE: 

Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA: 

35 €  úhrada na mieste

V prípade, že cítite volanie ale momentálne ste v náročnej finančnej situácii, dajte nám vedieť mailom na info@movement-lab.net a nájdeme riešenie.

REGISTRÁCIA:

Priamo na webe

Share This Event

bottom of page