top of page

Sat, 09 Nov

|

Bratislava

FAREBNÁ JESENNÁ MÁGIA 🍂 intuitívne maľovanie s Freyjou

Workshop maľovania pre všetkých. Aj pre tých, ktorí si myslia, že nevedia maľovať.

FAREBNÁ JESENNÁ MÁGIA 🍂 intuitívne maľovanie s Freyjou
FAREBNÁ JESENNÁ MÁGIA 🍂 intuitívne maľovanie s Freyjou

Time & Location

09 Nov 2024, 10:00 – 18:00

Bratislava, Drieňová 40, 821 02 Bratislava-Ružinov, Slovensko

About the Event

FAREBNÁ JESENNÁ MÁGIA 🍂 intuitívne maľovanie s Freyjou

"Keby som mala pomenovať jednu vec, ktorá sa na mojich živých či online kurzoch deje, sú to rozžiarené oči a šťastie na tvárach tých, ktorí prišli maľovať a našli svojho vnútorného umelca - svoje divoké spontánne vnútorné dieťa. Mnohí ste medzi nimi a iste mi dáte za pravdu."

✨ Freyja ✨

PRÍĎTE TVORIŤ S FREYJOU. TENTOKRÁT SO ŽIVÝMI BA PRIAM MAGICKÝMI FARBAMI JESENE 🍂

Príroda je najkreatívnejších umelec a ta jesenná najviac. Toľko farebných tónov, paliet kam len oko dohliadne. Stačí sa len dívať a nechať sa viesť. Môžeme sa nechať viesť magickými obrazmi plnými hmlových a snových obrazov, ktoré sa menia každý deň, každú hodinu keď sa v prírode na chvíľu zastavíme. Môžeme sa inšpirovať farebnými tónami, daždivými dolinami, popadaným lístím či vôňou pečených gaštanov. Tak ako sa schyľuje k jeseni vonku v prírode, tak sa schyľuje k jeseni v nás. Pomaly sa v tento prechodový čas obzrieme za letom, načerpáme zo spomienok a začneme sa pripravovať na zimu. A v tomto priestore prechodu sa môžeme znova spojiť s vlastnou hravosťou, živosťou a osláviť ju na plátne v plnej paráde!🖌️🎨

Radosť je vo Freyjinej tvorbe tým najhlavnejším kompasom, ktorým sa necháva viesť. V hĺbke svojej duše verí, že všetci sme kreatívni a máme v sebe umelca a preto na workshopoch neučí len maľovať. Otvára ľuďom cestu k ich veľkosti, tvorivosti, radosti, ľahkosti a vnútornej slobode. To všetko sa udeje keď si dovolíme vnímať sa, cítiť sa, počuť sa a vyjadriť to na plátne. Prenikáme spoločne do sveta kde za bežného denného fungovania nemáme prístup, do krajiny snov, múz, intuície a predstavivosti. Vtedy vznikajú nádherné vnútorné obrazy. 🌈

Ako toto všetko môžete zažiť? 😍

Spojíme sa s umelcom v našom vnútri a necháme sa ním viesť. A potom, radostne, ako deti, budeme nasledovať svoju intuíciu a hrať sa na plátne so štetcami, farbami, pastelkami, šablónami či patlať rukami. Naučíme sa mnoho techník a spôsobov ako maľovať aj keď ste si doposiaľ mysleli, že vôbec maľovať neviete. A na konci si domov odnesiete nádherný obraz.

O FREYJI: Freyja je výtvarníčka, lektorka, návrhárka a sprievodkyňa svetom imaginácie. Tvorí rada krásu na plátne i v živote. Bude pre vás držať bezpečný priestor a prevedie vás procesom prekonania blokov a uvoľnenia sa do tvorby.

https://freyjaart.com/freyja/

Tešíme sa na vás Freyja a Magda

O ĎALŠÍCH WORKSHOPOCH NAJDETE INFORMÁCIE TU: https://freyjaart.com/zive-kurzy/skupinove-workshopy/

********************

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY:

9.11.2024 (10:00-18:00 vrátane prestávky na obed)

KDE:

Movement LAB, Drieňova 40, Bratislava, 1. poschodie

CENA:

105 EUR (lístok: bežná cena) vrátane výtvarného materiálu, okrem plátna (je možné ho zakúpiť na mieste aj si priniesť vlastné).

Pre tých z vás, ktorí momentálne nemáte finančnú hojnosti, ponúkame možnosť zúčastniť sa workshopu za cenu 80 EUR (lístok: potrebujem podporu). 

REGISTRÁCIA:

Priamo na webe s povinnosťou platby kartou: 

https://www.movement-lab.net/event-details/farebna-jesenna-magia-intuitivne-malovanie-s-freyjou

PLÁTNO: Môžete si priniesť vlastné alebo zakúpiť na mieste (info môžete poskytnúť v prihláške)

Kontakt:

info@movement-lab.net

+421 911 453 111

Tickets

  • Bežná cena

    €105.00
  • Potrebujem podporu

    €80.00

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page