top of page
mmm-1055_edited_edited.jpg

Workshopy

Pre všetkých, ktorí chcú prenikať do podstaty intenzívnym ponorom.

Okrem pravidelných otvorených hodín a kurzov Vám ponúkame aj workshopy. Workshopy sú intenzívne stretnutia (od niekoľkých hodín po niekoľko dní), kde máte možnosť preniknúť hlboko do témy.

Dostatok priestoru a času Vám umožní opustiť predstavy o danej téme,  spomaliť sa, upustiť od problémov bežného života a zamerať svoju pozornosť len jedným smerom. Niektoré workshopy sa budú konať v komunitnom nastavení, kde okrem spoločnej práce na téme, budeme spoločne tráviť čas, spoznávať sa navzájom, prepájať a zdieľať. Témy workshopov sa budú rôzniť no náš prístup ostane konzistentný - práca na troch úrovniach: telo-myseľ-duša.

 

Workshopy sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú preniknúť k podstate veci, ktorí sa radi vnárajú do tém spojených s pohybom a telom ale je aj pre tých, ktorí to vnímajú ako značnú výzvu vo svojom živote a potrebujú nájsť bezpečné prostredie, kde môžu prekonávať sami seba.

Ak by ste v našej ponuke nenašli tému, ktorá s Vami rezonuje, budeme radi keď nám napíšete akú tému by ste prijali. Keď bude rezonovať s nami, radi ju spracujeme :)

Ak ste kdekoľvek zo Slovenska a radi by ste naše workshopy priniesli do svojej komunity, budeme radi keď sa s nami spojíte v sekcii Kontakt.

bottom of page