top of page
Anatomy%20Drawing_edited.jpg

Dlhodobá práca s focusom na jednu konkrétnu tému.

Individuálne stretnutia Vám poskytnú osobitný prístup a nastavenie hodín podľa Vašich potrieb. Otvorené hodiny Vám zase umožnia pravidelne a bez záväzku absolvovať pohybové stretnutia s rôznymi témami, ktoré síce spolu súvisia ale na seba nenadväzujú. Čo Vám však poskytnú kurzy je dlhodobá práca na jednej téme.

Kurzy sú zamerané na pohybové cvičenia, anatómiu a princípy práce s pohybom a telom, ktoré Vám umožnia sa o svoje vlastné telo lepšie starať, dbať o to AKO svoje telo používate aby Vám mohlo dlho a v zdraví slúžiť. Kurzy si vyžadujú záväzok. Nie voči nám ale predovšetkým voči sebe. My Vám poskytneme vedomosti - praktické aj teoretické ale samotná prax by nemala končiť na stretnutí.  Počas kurzov Vám budeme k dispozícii ako podpora v prípade otázok ale ostatné je na Vás. Kurz Vás obohatí o detaily v konkrétnej problematike (napr. chrbtica, dych, chôdza, anatómia v pohybe a pod.), poskytne Vám možnosť spoznať svoje telo a pohybové vzorce do hĺbky a tým otvoriť priestor pre vedomie a poznanie.

 

Dlhodobým fokusom smerujete pozornosť tam kde predtým nebola, máte možnosť odkryť skryté zákutia nie len svojho tela ale aj svojej mysle. Ak Vás zaujíma spoznávať sa, pozrite sa do ponuky, ktorú sme pre Vás pripravili.

KURZY

bottom of page