št 23. 12. | ZOOM pohybová hodina

Holistický pohyb - ONLINE ranné hodiny

Pravidelné ranné pohybové hodiny pre všetkých, ktorí chcú celistvý prístup k svojmu telu, pohybu a spokojnejšiemu bytiu.
Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Holistický pohyb - ONLINE ranné hodiny

Time & Location

23. 12. 2021, 8:00 – 8:50
ZOOM pohybová hodina

About the Event

O čom je holistický pohyb?

Cez anatomické štruktúry, prácu s fasciami, vedomý pohyb, movement, floor work, hru a koordináciu, budeme rozvíjať vedomie vo svojom tele. Zvedomíme si svoje pohybové vzorce, držanie tela vo vzťahu ku gravitácii a budeme budovať zdravý vzťah sami k sebe aj k svojmu okoliu. Pomocou zdravého pohybu, hry a koordinácií budeme odbúravať stress a naladíme sa do krajšieho dňa.  Na čo sa môžete tešiť? - tvorivá práca - mobilita/stabilita - pohybové hry a koordinácie - základy anatómie v pohybe  Čo môžete získať? - vitalitu - zvýšenie kreativity - otvorenie obzorov a svojich pohybových možností - zvýšenie flexibility aj stability - väčšiu vnímavosť na svoje telo, svoj život, vzťahy, prostredie - komunitu ľudí s podobným naladením - bezpečný priestor na svoj telesný aj duševný rast - odbúranie stresu  Hodiny holistického pohybu  sú priestorom aj na objavovanie tela, jeho pohybových možností, sily aj flexibility so zameraním na spoznávanie, bádanie, vytváranie vzťahu k pohybu a nie na výkon samotný, ktorý sa však pravidelnou aktivitou bude dostavovať prirodzene. Našou inšpiráciou je veľa pohybových smerov (cez súčasný tanec, kontaktnú-improvizáciu, bojové umenia, prirodzený pohyb, neurológia, rolfing - štrukturálna integrácia, feldenkrais, fighting monkey aplikovaná anatómia)

Hodiny na seba nenadväzujú, sú vhodné pre všetky vekové skupiny a bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti s pohybom. Hodinami Vás bude sprevádzať Magda a Marco (https://www.movement-lab.net/o-nás

----------------------

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE  KDE: ZOOM link vám pošleme po registrácii

 KEDY: Utorky - 7:00-7:50 a 8:00-8:50 Štvrtky - 7:00-7:50 a 8:00-8:50 

CENA:

za 1 hodinu: 7€

za 4 hodíny: 26€

ŠPECIÁLNA AKCIA mesačenka na január 2022 za 40€ (môžete darovať vo forme POUKAŽKY)

Tickets
Price
Quantity
Total
 • Jednorázový vstup
  €7
  +€0.18 Service fee
  €7
  +€0.18 Service fee
  0
  €0
 • Poukážka na 4 stretnutia
  €26
  +€0.65 Service fee
  €26
  +€0.65 Service fee
  0
  €0
 • ŠPECIÁLNA AKCIA Mesačenka
  €40
  +€1 Service fee
  €40
  +€1 Service fee
  0
  €0
Total€0

Share This Event