top of page

Ponúkame

embodiment . slow learning . empowerment

mmm-1049_edited.jpg
Chceli by ste začať spoznávať svoje telo v pohybe?

Ponúkame priestor na objavovanie tela, jeho pohybových možností, sily aj flexibility. Zameriavame sa na spoznávanie, bádanie, vytváranie vzťahu k pohybu a nie na výkon samotný, ktorý sa však pravidelnou aktivitou bude dostavovať prirodzene.

Otvorené hodiny

mmm-1029_edited_edited.jpg
Hľadáte individuálny prístup?

S nami môžete zažiť individuálne stretnutia, počas ktorých budete mať možnosť spoznávať svoje telo, pohyb a myseľ vo svojom vlastnom tempe a podľa svojich vlastných potrieb. Ponúkame rôzne prístupy zamerané na prinavracanie sily do rúk našich klientov.

Individuálne stretnutia

IMG_3825_edited_edited_edited.png
Anatomy%20Drawing_edited.jpg

Kurzy, ktoré ponúkame sú zamerané na rôznorodé témy tela - cez dych, chrbticu, fascie, základy anatómie, emobiment a pod. Pracujeme v uzavretej skupine, ktorá má možnosť spolu tvoriť a získavať hlbšie poznanie k danej téme. 

Zaujíma Vás skúmať jednu tému dlhšie a detailnejšie?

Kurzy

mmm-1055_edited.jpg
Radi by ste zažili intenzívny pohyb a učenie?

Tematicky zamerané workshopy Vám dajú príležitosť naozaj sa vnoriť do témy, spoznať problematiku, svoje telo a pohyby dôvernejšie a hlbšie. Priestor v uzavretej skupine s rovnakým zámerom podnecuje vzájomné učenie, kreativitu a objavovanie.

Workshopy

mmm-1089_edited.jpg
Kontaktná improvizácia
dotyk . tanec . flow

Ide o improvizovaný tanec v dotyku, ktorý pracuje so zdieľaním váhy, bodom kontaktu, s nasledovaním aj vedením. Učíme sa počúvať a byť počutí. Je aj o utváraní nehodnotiaceho prístupu k sebe samému a k iným, aj o dovolení si pustiť váhu partnerovi, zemi a nemať všetko pod kontrolou. 

Kontaktná improvizácia

bottom of page