top of page

Pravdilá a podmienky webstránky

Pravidlá a podmienky používania webstránky www.movement-lab.net

Ďakujeme že ste navštívili webstránku Movement LAB. Táto webstránka patrí a je spravovaná firmou Movement LAB s.r.o. s adresou Novohorská 10, 831 06 Bratislava, Slovensko, registrovaná pod IČO 53295293. Vstupom a používaním webstránky súhlasíte s nasledujúcimi pravidlami a podmienkami, ktoré zahŕňajú aj Ochranu osobných údajov (ďalej len “Podmienky”). Pozorne si prečítajte nasledujúce podmienky a v prípade že nesúhlasite s týmito podmienkami odporúčame opustiť túto webstránku.

Pojmy ako “Movement LAB” “naše” “nás” “nám” “my” a pod. skloňovania týchto osobných zámen, odkazujú na firmu Movement LAB s.r.o. , majiteľov, zamestnancov prípadne iné poverené osoby.

 

Používanie

Používateľom webstránky je každý, kto si pomocou vlastných technických prostriedkov vyžiada zobrazenie ktorejkoľvek stránky tejto webovej stránky. Prevádzkovateľ tejto webstránky umožňuje prezeranie a preberanie materiálov z tejto webovej stránky iba na osobné a nekomerčné používanie, pod podmienkou neporušovania autorských a iných práv duševného vlastníctva.

 

Všetok materiál na tejto webstránke je majetkom Movement LAB

Potvrdzujete a súhlasite s tým že nebudete:

  • Predávať pre komerčné dôvody produkty kúpené cez túto webstránku

  • Predávať a komercializovať obsah a produkty tejto webstránky a teda:

  • Modifikovať, distribuovať, prenášať, zdieľať, reprodukovať, publikovať, licencovať, vytvárať odvodenú prácu, alebo predávať akýkoľvek obsah

  • Používať, modifikovať alebo zachytávať logo a iné vlastnícke informácie vrátane fotiek, textov, dizajnu ma tejto webstránke, bez písomného súhlasu Movement LAB.

Kúpa služieb a udalostí

Každý webinár, kurz, workshop, otvorená hodina a pod. (ďalej len “udalosť”) má svoje vlastné podmienky. Tieto podmienky si môžete prečítať v každej jednej udalosti a to pri checkoute lístka v sekcii č.2, ktorá následuje po vyplení kontaktných údajov. 
Aktuálne udalosti nájdete v sekcii Udalosti (https://www.movement-lab.net/udalosti)

 

Zdieľanie webstránky a obsahu

Zdieľanie webstránky a jej obsahu je možné pokiaľ odkaz: (a) nijako neklame; b) neznamená falošne sponzorstvo, schválenie alebo schválenie prepojujúcej strany a jej produktov alebo služieb; a (c) zapadá do kontextu stránok odkazujúcej strany.

Odkázanie našej webstránky

Vyhradzujeme si právo požadovať, aby ste odstránili všetky odkazy alebo konkrétne odkazy na našu webovú stránku. Súhlasíte s okamžitým odstránením všetkých odkazov na našu webovú stránku na požiadanie. Vyhradzujeme si tiež právo kedykoľvek upraviť tieto podmienky a pravidlá. Neustálym používaním odkazov na našu webstránku vyjadrujete súhlas s tým, že budete viazaní a budete sa riadiť týmito podmienkami a požiadavkami na prepojenie.

Odstránenie odkazov z našej webovej stránky

Ak nájdete na našej webstránke akýkoľvek odkaz, ktorý je z akéhokoľvek dôvodu urážlivý, môžete nás kedykoľvek kontaktovať a informovať. Zvážime žiadosti o odstránenie odkazov, ale nie sme povinní odpovedať Vám priamo.

 

Pokúšame sa poskytnúť čo najviac kompletné informácie na tejto webstránke, no nezaručujeme, že informácie na tomto webe sú správne, nezaručujeme ich úplnosť ani presnosť; Nesľubujeme ani to, že zabezpečíme, aby webová stránka zostala k dispozícii alebo aby boli materiály na nej aktualizované. Taktiež neberieme zodpovednosť za akúkoľvek ujmu a/alebo stratu, ktorá bola dôsledkom aplikácie informácií na tejto webstránke vrátane jej blogu.
 

Linky na iné webstránky

Naša webstránka môže obsahovať linky na webstránky tretích strán. Nezaručujeme sa za obsah a pravidlá na týchto webstránkach.

bottom of page