top of page

so 20. 11.

|

Movement LAB

Základy vedomej práce s energiou III

Naučme sa žiť múdrosť, ktorá je v nás a používať ju v každodennom živote. Aké farby má energetické pole? Ako vidieť, vnímať a smerovať energiu?

Registration is closed
See other events
Základy  vedomej práce s energiou III
Základy  vedomej práce s energiou III

Čas a miesto

20. 11. 2021, 17:00 – 20:00

Movement LAB, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Interaktívny workshop v anglickom jazyku s prekladom do slovenčiny (v prípade potreby).

Spoločne nadviažeme na predošlé energetické workshopy, budeme aj naďalej pracovať s liečivou energiou, bezpodmienečnou láskou a silou zámeru pre rovnováhu nášho bytia. Budeme ďalej rozvíjať jemnú citlivosť na energie, budeme sa učiť vnímať energetické polia, ich farby, kvality, viesť energiu správnym spôsobom a zameriame sa predovšetkým na objavovanie našej schopnosti vidieť a vnímať auru, jej farby, tvary a vrstvy.

Tento workshop je otvorený komukoľvek, kto s nami niekedy v minulosti absolvoval základný workshop práce s energiou (Základy vedomej práce s energiou I).

Ak sa chcete s nami vydať na cestu spoznávania energie a ešte ste neboli na našom workshope práce s energiou, je možné si dohodnúť individuálne stretnutie priamo na tel. čísle 0944 204 276 alebo mailom na info@ramivana.com a absolvovať ho ešte pred workshopom Základy energetickej práce III.

Workshop bude prebiehať v malej skupine.

KEDY:  20.11.2021 o 17:00-20:00

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, BA, OC Budúcnosť - 1. poschodie (veľké modré exteriérové plechové schody hore a potom stále vľavo) 

CENA: 50 EUR, hradí sa na mieste

Kapacita je obmedzená, prosíme, rezervujte si miesto na: info@movement-lab.net, 0911 453 111 alebo priamo na web stránke.

Prosíme, prineste si niečo na zapisovanie a príďte včas, budeme začínať presne. Tešíme sa na vás :-)

Ramivana & Movement LAB

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page