top of page

št 11. 8.

|

Polianka

V L☾☽NE ✿ ženský pobyt na myjavských kopaniciach

splnové stretnutie v kruhu žien v láskavom lone prírody myjavských kopaníc

Registration is closed
See other events
V L☾☽NE ✿ ženský pobyt na myjavských kopaniciach
V L☾☽NE ✿ ženský pobyt na myjavských kopaniciach

Čas a miesto

11. 8. 2022, 17:00 – 14. 8. 2022, 15:00

Polianka, 907 01 Polianka, Slovakia

O podujatí

Luna v Lone 

🌕

Lono v Lune  

Víkendový pobyt pre ženy v objatí a v lone myjavských kopaníc.  

My ženy sme cyklické a silno napojené na naše lono aj na Lunu. Či sa nám to páči alebo nie, či s ním máme vzťah alebo sme sa odpojili od prežívania všetkého čo nám prináša. Pozývam vás na cestu objavovania potenciálu, možností, hĺbky, pestrosti a kvalít, ktoré vám vaša panva ponúka. Je to priestor zrodenia, tvorby, plného potenciálu a hlbokého napojenia na zem a život. Kde inde, a ako inak, sa spojiť so svojou silou, ako na myjavských kopaniciach? So silnou ženskou a materskou energiou, za splnu Luny. Energia Luny je spojená s energiou srdca. Mesiac a Slnko k sebe patria tak, ako mužská a ženská energia.   

Naše lono je nie len energeticky, ale aj fyziologicky spojené s našim hrdlom a srdcom. Navzájom sa ovplyvňujú a reagujú na seba. Ak sme odpojené od svojho lona, sme odpojené od svojho hlasu, od prejavovania sa vo svojej pravdivosti a rýdzosti. Čím viac napätia v lone držíme, tým viac napätia môžeme cítiť v oblasti hrdla a sánky. Naše srdce je napojené na tento systém a ťažko ho otvárať, keď máme zatvorené hrdlo a lono. Akonáhle si dovolíme spočinúť, uvoľniť sa, netlačiť na seba (musíš, mala by si, nemôžeš,..), popustiť uzdu napätia vo svojom lone.. vtedy sa začnú diať zázraky. Otvorí sa priestor pre niečo, čo dlho nebolo videné, počuté.. Otvorí sa priestor pre nás a naše prejavenie sa v plnej sile.  

Pozývam Ťa do bezpečného priestoru, do bezpečia lona matky zeme, aby si si dovolila nemusieť, netlačiť, nenapĺňať očakávania iných, ale dovolila si počuť a cítiť svoje vlastné túžby, svoj vlastný potenciál a svoje vlastné dary.

Budem Ťa sprevádzať metódou Authentic movement (Autentický pohyb), somatickým pohybom, aplikovanou anatómiou, tancom, hlasom a splnovým rituálom. Na integráciu nám poslúži nie len telo a bodywork, ale aj aktívna imaginácia (výtvarná, písomná, pohybová). Zažiješ spoločné zdieľanie v kruhu, vzájomnú podporu, budeš videná a počutá taká aká si, s tým čo prežívaš, čo je samo o sebe transformatívne. Zažiješ objatie prírody, ktorá načerpá a transformuje to, čo nepotrebuješ.

Nič nie je náhoda, všetko sa deje ako má - aj toto stretnutie v kruhu žien za splnu Luny. V jej svetle otvoríme svoje komnaty, vyzlečieme sa donaha, až na kosť. Umrieme, aby sme sa mohli zrodiť. V plnosti, v sile, v jednote. Nové, potentné, živé. V Lone matky Zeme.

Tam, kde kedysi kráčali bylinkárky za svitu Luny zbierať kvety a bylinky, tam vkročíme do Lona Zeme.

Lono Matky, Lono Zeme, Lono Ženy... všetky sú jedno.

Bezpečie, sila, zem

Fertilita

zeme

matky

ženy

Rituál. Púšťanie. Telo.

Stelesnenie bytia.

Živelnosť.

Žitie.

Spoločné bytie, podpora, tanec.

Bosé nohy v tráve a prsty zaborené v zemi.

Hĺbka vedomého bytia.

Sila prítomného žitia.

Vertikálne napojenie v horizontálnom bytí.

Vstup do svetla a dotyk hlbín.

Ak si pripravená pustiť, poď.

Ak si myslíš, že nie si pripravená, ale cítiš volanie, poď.

Ak sa bojíš, ale túžiš, poď.

Ak už len si, nikam už nemusíš, už len môžeš :)

Svedkom Tvojho tanca bude Luna, Zem, Nebo, Kruh a Tvoje vyššie ja.

(po)Cíť sa

vrúcne

Mag

*********

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE (trochu štruktúry v tvorivom chaose:) ):

KEDY: 11.8. - 14.8.2022; 11.8. sa stretávame od 17tej

KDE: Polianka, Myjavské kopanice, Centrum SEN ZEME (https://www.facebook.com/senzeme)

ENERGETICKÉ VYROVNANIE:

222 EUR (vege strava, ubytovanie, lektorné) - registrácia do 27.7.2022;  (+ pre ženy, ktoré sa už zúčastnili Rituálu ženskej duše  v minulosti, platí neobmedzene)

255 EUR registrácia po 27.7.

Ak by ste aktuálne nemali možnosť uhradiť plnú sumu, dajte mi vedieť a dohodneme sa na splátkach :)

Registrácia: info@movement-lab.net alebo priamo na webe. Po registrácii pošlem bližšie info.

Max. počet účastníčok je 10 takže budeme v malej, intímnej skupinke :) (už teraz pred zverejnením sú 3 miesta fuč, tak si rezervuj to svoje)

Niečo o mne:

Magdaluna, je meno, ktoré sa mi zjavilo na mojej ceste hrdinky. Je to meno, ktoré je spjaté s Lunou a to je dobre. Tak to cítim. Volám sa aj Mag, Magda alebo Magdaléna.. vyber si. Som ženská energia. Niekedy aj mužská :) Podľa toho čo treba, niekedy aj podľa toho, čo netreba :)) Kreujem, tvorím, na rôznych úrovniach, s rôznymi prístupmi. Moja doména je telo, pohyb, tanec, bezpodmienečné prijatie, láskavosť v prístupe, embodiment a imaginatívne vnútorné cesty liečenia. Sprevádzam s láskou, za pomoci vnútorných sprievodcov, v dôvere v proces, svoje schopnosti držať priestor a podporiť to, čo sa pýta. Milujem emergentný prístup. V dnešnom slovníku by sa mohol nazvať intuitívnym, prítomným. Reagujem na to, čo je a keď cítim, že sa ego derie vpred a chce meniť dianie, láskavo ho pozvem naspäť do svojho centra. A tak budem viesť aj Teba počas procesov v Lone myjavských kopaníc :)

Ak Ťa zaujímajú formality, pozri tu:

https://www.movement-lab.net/o-n%C3%A1s

alebo tu:

https://www.4artstherapy.com/o-n%C3%A1s

Vstupenky

  • early bird (27.7.2022)

    222,00 €
    Predaj sa skončil
  • Bežná cena (od 28.7.2022)

    255,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page