top of page

ne 13. 2.

|

Bratislava

Tanec s múzou - hľadanie strateného umelca so Zuzanou Freyjou

Na tomto workshope sa spojíte so svojou múzou. Vyzvete ju k tancu a ten spoločný tanec sa bude odohrávať na plátne. Vášnivý, divoký, láskavý, váhavý, dynamický, premenlivý.. presne taký ako sa zjaví v okamihu tvorby.

Registration is closed
See other events
Tanec s múzou - hľadanie strateného umelca so Zuzanou Freyjou
Tanec s múzou - hľadanie strateného umelca so Zuzanou Freyjou

Čas a miesto

13. 2. 2022, 10:00 – 18:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Tanec s kreatívnou múzou - výtvarný workshop

Pravidelne máte možnosť s nami tancovať na sále. Pohyb, telo, dotyk.. no tentokrát vám prinášame trochu iný dotyk, trochu iný tanec.. tanec s múzou.

Tak potrebný, tak liečivý, tak živý na plátne..

Slovami Zuzky Freyji:

Verím, že všetci sa rodímeako umelci s nekonečným množstvom kreatívnej inšpirácie. Že Vesmír do nás vložil rôzne klenoty a teraz čaká či ich dokážeme objaviť. Niektorí sme však kontakt s umelcom v nás stratili. Nikdy nie je neskoro túto našu časť v sebe objaviť a rozvinúť. Keď sa otvoríme kreativite a našim kreatívnym snom prinesie nám to do života radosť, iskru, naplnenie a mnoho krásneho, čo si zatiaľ ešte ani nevieme predstaviť. A existuje jedna jednoduchá vec, ktorá nás tam dovedie, začneme robiť.

Keď sa posadíme k plátnu a odovzdáme sa vedeniu toho jemného hlasu v našom vnútri, cesta sa postupne ukáže.  Akoby sme sa napojili na viac než ľudský svet, akoby si múza naše odhodlanie povšimne, schváli ho a príde nám na pomoc.  Plátno bude našim ihriskom a zároveň chrámom – miestom, kde budeme tancovať intímny tanec s kreatívnou múzou, kde preskúmame  zázraky aj divočinu, budeme sa hrať,  plakať, oslavovať, zlostiť sa a spolu-tvoriť s tou nekonečnou životnou silou, ktorá všetkým preteká.

A na konci si domov odnesiete krásny mnohovrstevný obraz plný života.

„Čokoľvek môžeš urobiť, alebo niečomu veríš, že si toho schopný, začni s tým. Smelosť má v sebe génia, silu a kúzlo. Začni hneď.“ Goethe

KEDY: 13.2.2022 nedeľa o 10:00-18:00 KDE: Drieňova 40, Bratislava, priestory Movement LAB - The space for discovery (https://www.movement-lab.net/priestor) 

CENA: 

89 EUR - Plná cena 69 EUR - Znížená cena: pre tých, ktorí momentálne nemajú finančnú hojnosť, nemôžu si dovoliť zaplatiť plnú cenu ale cítia volanie sa zúčastniť.

35 EUR - Jedna extra výhodná cena pre pomocníka, ktorý nám pomôže s prípravami hodinu pred a hodinu po workshope. Táto úloha je určená hlavne pre tých, ktorí nemajú finančnú hojnosť ani na úhradu zníženej ceny. Ak máte záujem o úlohu pomocníka, napíšte nám e-mail na info@movement-lab.net :)

V cene je zahrnutý všetok výtvarný materiál okrem plátna. Prineste si vlastné podľa chuti.

Bude možné si plátno kúpiť aj na mieste (dajte nám vedieť vopred - mailom alebo do poznámky pri registrácii). Cena plátna na mieste je 7-10 EUR podľa veľkosti.

REGISTRÁCIA:

priamo na webe alebo mailom na info@movement-lab.net. 

(V prípade, že budete mať technické problémy s platbou, napíšte nám e-mail a radi vám poskytneme údaje k platbe prevodom.)

Zuzana Freyja

Výtvarníčka a kreatívna duša, dizajnérka, lektorka a sprievodkyňa krajinou hlbinnej imaginácie a kreativity. Je samouk a intuitívnej maľbe sa venuje 9 rokov. Jej mnohovrstevné maľby plné života sú vyjadrením jej lásky k svetu a životu. Miluje farby a hru s nimi. Keď maľuje, nikdy nevie čo vlastne na konci vznikne. Fascinuje ju práve to tajomstvo. Rada experimentuje a kombinuje akryl, tekutý akryl, tuš, pero, pastelky, šablóny, koláže, patinu a patlá rukami. Baví ju spájať nespojiteľné a neustále nachádzať harmóniu medzi krásou a drsnosťou. Jej nekonečnou inšpiráciou je divoká príroda, zvieratá, kvety a stromy, Hawai’i, múdrosť prírodných národov, symboly a ornamenty rôznych kultúr, snové svety a mnohovrstevnatosť života, tváre a film Avatar.

Od roku 2019 učí ľudí slobodne sa vyjadrovať farbami, dôverovať sebe, svojej intuícii a odovzdať sa kreatívnemu procesu. Spája pri tom svoje skúsenosti z intuitívnej maľby s liečivou prácou s našimi vnútornými zvieratami (hlbinná imaginácia) a prácu s vnútorným dieťaťom a mnoho iného.

Viedla desiatky živých wokshopov a individuálnych výtvarných lekcií. Je autorkou úspešných online kurzov zameraných na prebudenie kreativity a rozpomenutie si na umelca v nás.  Jej online kurzy Maľujeme krásu a Ja Ťa rozoznávam prebudili mnoho zabudnutých kreatívnych duší a pomohli na svet stovkám nádherných diel, ktoré Vás chytia za srdce. Na jej živých aj online kurzoch sa dejú kreatívne zázraky. Aj ľudia, ktorí nikdy pred tým nemaľovali sa uvoľnia a s radosťou a ľahkosťou dokážu vytvoriť nádherný obraz.

Vstupenky

  • Bežná cena

    89,00 €
    + Servisný poplatok 2,23 €
  • Znížená podporná cena

    69,00 €
    + Servisný poplatok 1,73 €

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page