top of page

so 12. 2.

|

Bratislava

Tanec s kreatívnou múzou pre rodičov a deti - so Zuzanou Freyjou

Výtvarný workshop, kde môžete so svojimi deťmi stráviť tvorivý čas a domov si odnesiete krásne výtvarné diela :)

Registration is closed
See other events
Tanec s kreatívnou múzou pre rodičov a deti - so Zuzanou Freyjou
Tanec s kreatívnou múzou pre rodičov a deti - so Zuzanou Freyjou

Čas a miesto

12. 2. 2022, 10:00 – 15:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Tanec s kreatívnou múzou - výtvarný workshop pre rodičov s deťmi.

Veľmi sa tešíme, že vám môžeme ponúknuť prvýkrát čisto rodinnú akciu a to nie hoc akú! Rovno výpravu za hľadaním kreatívnej múzy, ktorou vás a vaše deti prevedie skvelá Zuzka Freyja :)

Slovami Zuzky Freyji:

Verím, že všetci sme sa narodili ako umelci s nekonečným množstvom kreatívnej inšpirácie. Mnohí z nás sme to však cestou stratili. Umelec v nás je to naše spontánne, kreatívne, magické a nespútané vnútorné dieťa,  ktoré sa túži hrať.  Je dôležité, aby sme mu dali priestor a nechali sa ním viesť. Kreativita rovnako ako naše deti miluje slobodu, ľahkosť a radosť. A keď si to dovolíme, vzdáme sa hodnotenia a kontroly a odovzdáme sa kreatívnemi procesu, začnú sa diať zázraky.

Tento  krásny tvorivý čas môžete stráviť so svojimi deťmi v radosti a hravosti, odhodiť rolu rodiča a spoločne sa ponoriť do kreatívneho procesu. Učiť sa a tvoriť so svojimi vnútornými aj ozajstnými deťmi. PREPOJIŤ SA SO SVOJOU MÚZOU, KREATIVITOU, ZNOVUOBJAVIŤ RADOSŤ Z TVORENIA, SLOBODU, ODVAHU A INTUÍCIU spôsobom, aký si možno ešte ani neviete predstaviť.

Vy aj vaše deti sa naučíte mnoho TECHNÍK A SPÔSOBOV AKO VÝTVARNE VYJADRIŤ TO, ČO POTREBUJETE, AJ KEĎ STE SI DOPOSIAĽ MYSLELI, ŽE VÔBEC NEVIETE MAĽOVAŤ. A na konci si domov odnesiete NÁDHERNÉ DIELO.

KEDY: 12.2.2022 sobota o 10:00-15:00 

KDE: Drieňova 40, Bratislava, priestory Movement LAB - The space for discovery (https://www.movement-lab.net/priestor) 

CENA: 

49 EUR - cena za osobu (dieťa alebo  dospelý)

V prípade, že sa rozhodnete prísť celá rodina, platí pre vás akcia 3+1 zdarma.

V cene je zahrnutý všetok výtvarný materiál okrem plátna. Prineste si vlastné podľa chuti. Maľovať budú ak rodičia aj deti.

Bude možné si plátno kúpiť aj na mieste (dajte nám vedieť vopred - mailom alebo do poznámky pri registrácii). Cena plátna na mieste je 7-10 EUR podľa veľkosti.

REGISTRÁCIA:

mailom na info@movement-lab.net 

Zuzana Freyja

Výtvarníčka a kreatívna duša, dizajnérka, lektorka a sprievodkyňa krajinou hlbinnej imaginácie a kreativity. Je samouk a intuitívnej maľbe sa venuje 9 rokov. Jej mnohovrstevné maľby plné života sú vyjadrením jej lásky k svetu a životu. Miluje farby a hru s nimi. Keď maľuje, nikdy nevie čo vlastne na konci vznikne. Fascinuje ju práve to tajomstvo. Rada experimentuje a kombinuje akryl, tekutý akryl, tuš, pero, pastelky, šablóny, koláže, patinu a patlá rukami. Baví ju spájať nespojiteľné a neustále nachádzať harmóniu medzi krásou a drsnosťou. Jej nekonečnou inšpiráciou je divoká príroda, zvieratá, kvety a stromy, Hawai’i, múdrosť prírodných národov, symboly a ornamenty rôznych kultúr, snové svety a mnohovrstevnatosť života, tváre a film Avatar.

Od roku 2019 učí ľudí slobodne sa vyjadrovať farbami, dôverovať sebe, svojej intuícii a odovzdať sa kreatívnemu procesu. Spája pri tom svoje skúsenosti z intuitívnej maľby s liečivou prácou s našimi vnútornými zvieratami (hlbinná imaginácia) a prácu s vnútorným dieťaťom a mnoho iného.

Viedla desiatky živých wokshopov a individuálnych výtvarných lekcií. Je autorkou úspešných online kurzov zameraných na prebudenie kreativity a rozpomenutie si na umelca v nás.  Jej online kurzy Maľujeme krásu a Ja Ťa rozoznávam prebudili mnoho zabudnutých kreatívnych duší a pomohli na svet stovkám nádherných diel, ktoré Vás chytia za srdce. Na jej živých aj online kurzoch sa dejú kreatívne zázraky. Aj ľudia, ktorí nikdy pred tým nemaľovali sa uvoľnia a s radosťou a ľahkosťou dokážu vytvoriť nádherný obraz.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page