top of page

so 16. 10.

|

Bratislava

Sila dotyku pri práci s klientom

Pripravili sme pre vás zážitkový seminár na tému DOTYK a jeho sila pri práci s klientom.

Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Pozrite si ďalšie udalosti
Sila dotyku pri práci s klientom
Sila dotyku pri práci s klientom

Čas a miesto

16. 10. 2021, 10:00 – 13:00 SELČ

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Či už sa s klientami stretávate na joge, terapii, tanečných/ pohybových lekciách alebo ako kouč, tréner a pod. dotyk je témou, ktorá sa skôr či neskôr, vedome či nevedome, začne objavovať. Dotyk je pre niekoho väčším tabu ako pre niekoho iného a o to viac, keď je to v kontexte práce s klientom. Niektoré systémy a prístupy nepodporujú dotyk klienta kvôli etickým princípom a presvedčeniu, že dotyk môže byť pre klienta ohrozujúci. My vás pozývame takéto presvedčenia preskúmať a overiť svojou vlastnou skúsenosťou. Ak vás zaujíma téma dotyku a presvedčení s ním súvisiacich, jeho kvalít, vlastného vzťahu k dotyku a chceli by ste sa o tejto téme dozvedieť viac a zažiť si ju na vlastnej koži, príďte ku nám na tento zážitkový seminár.

Budeme sa venovať témam: - Čo je to dotyk? - Anatómia dotyku - Je dotyk (ne)bezpečný? - Bezpečné miesta pre dotyk na tele. - Spôsoby vstupovania do kontaktu s klientom - Dať a prijať dotyk - Kavlity a vrstvy dotyku

Téma semináru je DOTYK a keďže ide o zážitkový seminár, počítajte s stým, že k fyzickému dotyku bude prichádzať :) 

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: 16.10.2021 o 10:00-13:00

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (modré exteriérové schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejdete za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA: 33 EUR

Registrácia: info@4artstherapy.com alebo priamo na našom webe

O lektorke: Magdaléna Takáčová Spoluzakladateľka Movement LAB a OZ 4Arts Therapy, tanečno-pohybová terapeutka, koučka, lektorka kontaktnej improvizácie, facilitátorka autentického pohybu a sprievodkyňa embodiment meditations.

Vstupenky

  • Za volaním svojej duše

    0,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page