top of page

št 01. 6.

|

Bratislava

Rozvoj tela - Základy kondičných schopností (open class/open level)

Otvorené lekcie zamerané na rozvoj kondičných schopností

Registration is closed
See other events
 Rozvoj tela - Základy kondičných schopností (open class/open level)
 Rozvoj tela - Základy kondičných schopností (open class/open level)

Čas a miesto

01. 6. 2023, 19:45 – 20:45

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Poznáte to, keď si viete predstaviť elegantný a slobodný pohyb ba tanec, no vaše telo to nedokáže uskutočniť? S týmto zádrheľom sa často stretávame. Na to, aby sme sa slobodne hýbali napr. v tanci, potrebujeme rozvíjať aj silové a vytvalostné schopnosti, ktoré sú zaradené pod kondičné schopnosti.

V celom procese budeme používať naše 3 princípy: embodiment, slow learning & empowerment. A teda budeme klásť dôraz na to, ako cítite telo, dáme si na zmenu a sebe čas a v neposlednej rade objavíme svoje silové zdroje.

Počas lekcie sa nielen zapotíte, ale sa aj naučite ako optimalnejšie vykonávať pohyby, ako rozvíjať silu a vytvalosť, plánovať tréningový program a pozdielame aj iné skúsenosti s pohybom a prácou s telom.

Keďže pracovať budeme na základoch, použíjeme minimum náčinia a pomôcok, čo umožní väčšiu čásť tréningu replikovať takmer kdekoľvek (aj doma) a taktiež to umožní vyšiu frekvenciu tréningov. Frekvencia bude v celom procese hrať kľúčovú rolu a teda aj trpezlivosť. Ak by ste sa obávali, že lekcia bude na vás priveľa alebo primálo, tak nás kontaktujte, ale môžeme vás ubezpečiť, že náročnosť bude škálovateľná.

Čo potrebujete na lekciu: - pohodlné oblečenie, ktoré Vás nebude obmedzovať v pohybe - seba - športovú obuv nevyhnutne nepotrebujete budeme na boso, ak potrebujete mať športovú obuv, tak poprosíme s podrážkou, ktorá nezanecháva čmuhy

KEDY: Každý štvrtok do 01.06.2023 od 19:45-20:45

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na 

konci nájdete)

CENA LEKCIÍ: * 8€ - jednorazový vstup (registrácia potrebná vopred) * 35€ - 5 lekcií ** učastníci kontakt impro majú špeci cenu 5€, platba dohodou

REGISTRÁCIA: Priamo na webe - registrácia s povinnosťou platby

Lektor: MARCO KLOKNER

Spoluzakladateľ Movement LAB, Certified Rolfer™, pohybový bádateľ a pohybový lektor. Od detsva som sa venoval rôznym športom. Výkonnostne som sa venoval veslovaniu a ultimate frisbee. Študoval som učiteľstvo telesnej výchovy a nemeckého jazyka na UNIPO. Chronické bolesti a záujem o holistický prístup k človeku ma doviedli k štúdiu metódy Rolfing® v European Rolfing® Association (ERA) v Mníchove, ktorej 2-ročný výcvik som ukončil v roku 2020. Naďalej sa v metóde Rolfing® vzdelávam formou seminárov a workshopov. Veľkou inšpiráciou pre mňa je Fighting Monkey® prax, ktorá obohacuje všetky aspekty môjho bytia. Absolvoval som množstvo workshopov a kurzov zameraných na pohyb, tréning ľudského tela a biomechaniky.

(náhradný lektor MAGDALÉNA TAKÁČOVÁ)

Vstupenky

  • 1 lekcia

    8,00 €
    Predaj sa skončil
  • 5 lekcií

    35,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page