top of page

pi 11. 3.

|

Bratislava

✿ Rituál ženskej duše ✿

Milá žena, pozývam Ťa spojiť sa so sebou aj ostatnými ženami v liečivom kruhu.

Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Pozrite si ďalšie udalosti
✿ Rituál ženskej duše ✿
✿ Rituál ženskej duše ✿

Čas a miesto

11. 3. 2022, 18:00 SEČ – 13. 3. 2022, 17:00 SEČ

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Prastaré príbehy Matky zapísané v ženskom tele..

Na to aby žena zostúpila do hlbín svojej duše, potrebuje kruh. Sme cyklické ako ZEM, ako ŽIVOT. Spájame sa v kruhoch od vekov. Spievame piesne, tancujeme, tvoríme, zdieľame a starostlivo podporujeme jedna druhú, no zriedka samé seba.

Sme tie, ktoré privádzajú život z temnoty do svetla, zvnútra von. Každá nesieme chaos, tvorivosť, zraniteľnosť, ale i krehkosť, pevnosť a silu. Byť vo svojej sile neznamená nebyť v jemnosti, láskavosti či hravosti.

Často chceme stúpať do výšky, no ja vás pozývam klesať do hĺbky. Do hĺbky vašej  duše, vášho tela a jeho príbehov ale aj do príbehov, ktoré sú kolektívne. Prevediem vás cestou do hlbín vašej duše, ak si to dovolíte. V rituálnom, posvätnom tanci, v ktorom sa odkryjú nielen vaše individuálne príbehy, ale aj príbehy archetypálne. Ponúkam vám možnosť spojiť sa so svojim telom, hlasom, príbehom cez pohyb, tanec a meditáciu.

Keď v mýtoch hrdinovia vstupujú do labyrintu, potrebujú dostatok času na prípravu. A čas je niečo čo vám ponúkam. Spomalíme jeho plynutie až jeho rytmus bude v súlade s rytmom vášho srdca. Prestane existovať a začnete existovať VY!

Dopriať si času koľko potrebujeme je nevyhnutné aby sme si dovolili zostúpiť do hlbín, započuli svoju vlastnú pieseň a pocítili svoj vlastný tanec.

Pozývam vás, milé ženy do tohto spoločného kruhu. Prevediem vás láskavo a s prijatím v bezpečnom prostredí. Dlhé roky pracujem so skupinami i jednotlivcami, v pohybe, v terapiách, v sprevádzaní na cestách do ich vlastného tela aj duše. V šamanizme veria, že každá choroba, neduh, nespokojnosť (v akejkoľvek forme) je spôsobený tým, že sa počas našej cesty stratila časť našej duše. Nato aby sme sa stali celistvými, potrebujeme túto časť k sebe znova prinavrátiť. Ak cítiš volanie spojiť sa so svojou stratenou či zabudnutou časťou a pozvať ju späť, toto môže byť Tvoja cesta.

s láskou

Magdaluna

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: 11.3. - 13.3.2022;  

piatok 18:00-20:00

sobota 10:00-17:00 (1h obed) 

nedeľa 10:00-16:00 (1h obed)

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (modré exteriérové schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejdete za roh, kde už nás na konci nájdete)

VYROVANANIE ENERGIE:

Povedala som si, že to spravím teraz trochu inak :)

Došli mi 4 môžnosti výmeny za moje sprevádzanie a držanie priestoru a všetky technické veci okolo.

Nazvala som ich tak, ako mi prišli a vy si samé vyberte, ktorá rastlinka s vami rezonuje :)

Ruža - 66 EUR

Baza - 77 EUR

Púpava - 88 EUR

Lotos - 111 EUR 

Ak by ste cítili, že tento víkend je pre vás ale nemáte finančný dostatok na vyrovnanie energie, napíšte mi a nájdeme iné vyrovnanie :) Ide o to, počúvať volanie svojej duše :)

Registrácia: info@movement-lab.net alebo priamo na webe.

Vstupenky

 • Ruža

  66,00 €
  + Servisný poplatok 1,65 €
  Predaj sa skončil
 • Baza

  77,00 €
  + Servisný poplatok 1,93 €
  Predaj sa skončil
 • Púpava

  88,00 €
  + Servisný poplatok 2,20 €
  Predaj sa skončil
 • Lotos

  111,00 €
  + Servisný poplatok 2,78 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page