top of page

ne 10. 3.

|

Bratislava

PÚŠŤANIE 🌑 INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej

Stačí jeden pohyb vpred.

Registration is closed
See other events
PÚŠŤANIE 🌑  INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej
PÚŠŤANIE 🌑  INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej

Čas a miesto

10. 3. 2024, 15:00 – 20:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

10.3.2024 NOV🌑 v RYBÁCH

Srdečne vás pozývame na Integračné konštelácie s astropsychologičkou Janou Kurej. Počas týchto konštelácii budeme klásť dôraz a dávať priestor astrologickým konšteláciám (ale nie len :)) ). Astrokonštelácie je možné staviať aj keď s astrológiou nemáte žiadne skúsenosti (postaviť si svoj vlastný horoskop môže priniesť nové vhľady do života a situácií).

Téma tohto semináru je PÚŠŤANIE.

Pustiť niečo čo nás drží alebo niečo, čoho sa držíme my. Oboje je náročné a častokrát sa bránime kroku urobiť to. Niekedy naopak tlačíme a silou chceme pustiť niečo, čo ešte nie je pripravené odísť. Jedna časť nás možno vie, že pustiť je nevyhnutné. Je to tá múdra časť, ktorá pozná odpovede skôr ako prídu do nášho vedomia. Iba ich niekde tušíme a možno sa ich bojíme naozaj uvidieť. To, čo nám bráni pustiť, je naša neochvejná túžba držať, ešte to skúsiť, ešte tomu dať šancu, ešte.. vydržať, vytrvať, obetovať to najcennejšie čo máme - samých seba.  Sebaobeta niekoho, kto detsky naivným pohľadom nazerá na to, čo nie je možné udržať. Aby sme mohli spraviť krok smerom k dospelosti, zrelosti, bližšie k sebe, potrebujeme prizvať našu vnútornú múdrosť. Ako vedmu, starejšího, ktorý už toľkokrát zažil vo svojom živote čosi podobné. Dovoliť mu vziať za ruku časť nás, ktorá by sa obetovala až na smrť ak by to videla ako možnú záchranu toho, čo odchádza.

Pozývame vás do priestoru, kde spoločne prizveme starejších aby nám pomohli spraviť krok vpred a nazrieť na to, od čoho odvraciame zrak alebo k čomu ho nekonečne upierame a nechceme hľadieť na cestu vpred.

Počas workshopu sa budú stavať systémy podľa zákaziek. Príbehy, ktoré žijeme, systémy, ktorých sme súčasťou, sú utkané z obrazov. Z obrazov, ktoré si nosíme v našej duši. Metóda konštelácií  podporuje POHYB k ZMENE a INTEGRÁCIU PREMENENEJ PERSPEKTÍVY alebo POSTOJA cez ZÁŽITOK plného vystavenia sa obrazu/odrazu reality. Nechať na seba pod bezpečným vedením OBRAZY (KONŠTELÁCIE) pôsobiť a zároveň sa im otvoriť, spoluvytvára pole pre VHĽAD, NADHĽAD a POHYB smerom k prežívaniu väčšej plnosti a celistvosti v našich životoch.

V rámci workshopu bude priestor pre postavenie horoskopu narodenia jedného z účastníkov, ktorý symbolicky predstavuje materiál, z ktorého sme utváraní, z ktorého tvoríme. Prima materia našej osobnosti.

Foto credit: Martin Varho Varholík (www.varho.eu)

*****************

Praktické informácie

KEDY:

streda 10.3.2024 o 15:00 - 20:00

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA:

55 EUR (hradí sa pri registrácii)

V prípade, že ste v náročnej finančnej situácii ale cítite silné volanie, ozvite sa nám na info@movement-lab.net.

REGISTRÁCIA: 

Priamo na webe - registrácia s povinnosťou platby 

Storno podmienky: registráciu je možné zrušiť max 5 dní pred začiatkom, inak aplikujeme storno poplatok v plnej výske registračného poplatku, pokiaľ si nenájdete náhradníka. 

Vezmite si so sebou teplejšie ponožky prípadne prezúvky (budeme v tanečnej sále bosí a i napriek tomu, že sa kúri, podlaha je chladnejšia).

Vstupenky

  • Konštelácie 10.3.2024

    55,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page