top of page

so 10. 2.

|

Bratislava

PREMAĽUJ SA K RADOSTI s Freyjou

workshop maľovania pre všetkých. Aj pre tých, ktorí sa boja :)

Registration is closed
See other events
PREMAĽUJ SA K RADOSTI s Freyjou
PREMAĽUJ SA K RADOSTI s Freyjou

Čas a miesto

10. 2. 2024, 10:00 – 18:00

Bratislava, Drieňová 40, 821 02 Bratislava-Ružinov, Slovensko

O podujatí

PREMAĽUJ SA K RADOSTI

"Keby som mala pomenovať jednu vec, ktorá sa na mojich živých či online kurzoch deje, sú to rozžiarené oči a šťastie na tvárach tých, ktorí prišli maľovať a našli svojho vnútorného umelca - svoje divoké spontánne vnútorné dieťa. Mnohí ste medzi nimi a iste mi dáte za pravdu."

✨ Freyja ✨

PRÍĎTE TVORIŤ S FREYJOU. TENTOKRÁT SA ZAMERIAME NA TÉMU RADOSTI 🥳

Radosť je jedna zo základných emócií, s ktorou má každý z nás skúsenosť. Často sa ale stane, že našu radosť z tvorenia v detstve potláčajú a miesto radosti z tvorby nastupujú obavy, strachy, paniky z toho ako to dopadne na plátne, ako to bude vyzerať, aby to bolo dokonalé.. Radosť je ale o procese, o odvahe skúmať, skúšať, spraviť niečo, čo sme nikdy predtým nespravili. Tešiť sa z hravosti, z ťahov štetcov, z pokusov a omylov, zo spoznávania toho, čo sa páči nášmu vnútornému dieťaťu a umelcovi. 🖌️🎨

Radosť je vo Freyjinej tvorbe tým najhlavnejším kompasom, ktorým sa necháva viesť. V hĺbke svojej duše verí, že všetci sme kreatívni a máme v sebe umelca a preto na workshopoch neučí len maľovať. Otvára ľuďom cestu k ich veľkosti, tvorivosti, radosti, ľahkosti a vnútornej slobode. To všetko sa udeje keď si dovolíme vnímať sa, cítiť sa, počuť sa a vyjadriť to na plátne. Prenikáme spoločne do sveta kde za bežného denného fungovania nemáme prístup, do krajiny snov, múz, intuície a predstavivosti. Vtedy vznikajú nádherné vnútorné obrazy. 🌈

Ako toto všetko môžete zažiť? 😍

Spojíme sa s umelcom v našom vnútri a necháme sa ním viesť. A potom, radostne ako deti budeme nasledovať svoju intuíciu a hrať sa na plátne so štetcami, farbami, pastelkami, šablónami či patlať rukami. Naučíme sa mnoho techník a spôsobov ako maľovať aj keď ste si doposiaľ mysleli, že vôbec maľovať neviete. A na konci si domov odnesiete nádherný obraz.

O FREYJI: Freyja je výtvarníčka, lektorka, návrhárka a sprievodkyňa svetom imaginácie. Tvorí rada krásu na plátne i v živote. Bude pre vás držať bezpečný priestor a prevedie vás procesom prekonania blokov a uvoľnenia sa do tvorby.

https://freyjaart.com/freyja/

Tešíme sa na vás Freyja a Magda

O ĎALŠÍCH WORKSHOPOCH NAJDETE INFORMÁCIE TU: https://freyjaart.com/zive-kurzy/skupinove-workshopy/

********************

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY:

10.02.2024 (10:00-18:00 vrátane prestávky na obed)

KDE:

Movement LAB, Drieňova 40, Bratislava, 1. poschodie

CENA:

89 EUR (lístok: bežná cena) vrátane výtvarného materiálu, okrem plátna (je možné ho zakúpiť na mieste aj si priniesť vlastné).

Pre tých z vás, ktorí momentálne nemáte finančnú hojnosti, ponúkame možnosť zúčastniť sa workshopu za cenu 69 EUR (lístok: potrebujem podporu). 

REGISTRÁCIA:

Priamo na webe s povinnosťou platby kartou: https://www.movement-lab.net/event-details/caro-malovania-tvari-s-freyjou

Kontakt:

info@movement-lab.net

+421 911 453 111

Vstupenky

  • Bežná cena

    89,00 €
    Predaj sa skončil
  • Potrebujem podporu

    69,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page