top of page

st 18. 8.

|

Bratislava

Prednáška ZDARMA- Ako prestať bojovať so stresom?

Interaktívna prednáška na tému stres.

Registration is Closed
See other events
Prednáška ZDARMA- Ako prestať bojovať so stresom?
Prednáška ZDARMA- Ako prestať bojovať so stresom?

Čas a miesto

18. 8. 2021, 18:30 – 19:30

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Pozývame Vás na interaktívnu predášku na tému "stres" zdarma.

Pripravili sme pre Vás jedinečnú príležitosť ako sa dozvedieť niečo viac o strese, o jeho vplyve na naše telo a psychiku a taktiež sami o sebe. Okrem teoretickej časti bude na záver aj praktická ukážka ako je možné pracovať so stresom.

Stres všetci dobre poznáme. Obzvlášť v tejto dobe kedy nároky na nás rastú viac a viac. Postarať sa o prácu, o domácnosť, o deti, o partnerstvo, o blízkych ... a to všetko naraz. Pocity neistoty a straty kontroly nad svojim vlastným časom či životom. 

A kde je priestor na nás samých? Priestor pre seba?

Miesto kde môžeme spočinúť, byť, uvoľniť sa? 

Bojujeme so stresom a chceme sa ho zbaviť, najradšej by sme boli aby nebol. Ale on má na to iný názor. Bojujeme, niekedy vyhrávame my a niekedy on. 

Možno by ste čakali, že sa dozviete ako úspešne stres poraziť. 

My Vám však neponúkame ďalšie príležitosti a nástroje boja. Ponúkame Vám možnosť hľadať prímerie a ako stres spoznať z inej perspektívy. 

Na prednáške sa dozviete čo to vlastne stres je, ako nás ovplyvňuje, ako s ním (spolu)pracovať, aká je jeho fyziológia aj psychológia a na záver budete mať možnosť zažiť si prácu s uzemnením na svojom vlastnom tele.

Webinárom Vás bude sprevádzať:

Magdaléna Takáčová

Po štúdiu Strategického manažmentu a marketingu som pracovala 12 rokov vo finančnej oblasti na riadiacej pozícii. Moje dlhoročné skúsenosti s vedením pohybových, tanečných a tanečno-hudobných stretnutí ma priviedli k štúdiu tanečno-pohybovej terapie, ktorej  4-ročný výcvik v ČR som ukončila v roku 2017.  10 rokov som tancovala v integrovanej tanečnej skupine LEN TAK TAK, kde tancovali ľudia s hendikepom aj bez neho. Bola som súčasťou tvorivého aj produkčného procesu performance projektov. V roku 2019 som absolvovala koučingový výcvik (podľa štandardov ICF) a v roku 2020 som ukončila certifikovaný výcvik Teacher's Training v Holistic Dance Institut vo Viedni. Absolvovala som množstvo zahraničných vzdelávacích workshopov zameraných na súčasný tanec, aplikovanú anatómiu v pohybe, bodywork, kontaktnú improvizáciu a somatický pohyb.

Vstupenky

  • Prednáška ZDARMA

    0,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page