top of page

pi 29. 10.

|

Bratislava

Pravidelná tanečno-hudobná JAM SESSION

Pre všetky tvorivé, zvedavé, hravé a pohybovo-hudobno-tanečno chtivé duše.

Registrácia uzavretá
Iné udalosti
Pravidelná tanečno-hudobná JAM SESSION
Pravidelná tanečno-hudobná JAM SESSION

Čas a miesto

29. 10. 2021, 18:30 – 17. 12. 2021, 20:30

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Pre všetky tvorivé, zvedavé, hravé a pohybovo-hudobno-tanečno chtivé duše  JAM SESSION je miesto, kde spolu improvizujú tanečníci a hudobníci. Je to kreatívno-hravý priestor kde spolu improvizujeme (kontaktná improvizácia/improvizácia), tvoríme, hľadáme a objavujeme nové spôsoby komunikácie prostredníctvom hudby a tanca.

Hľadáme spôsoby ako spolu komunikovať bez slov, ako sa inšpirovať, ako túto inšpiráciu nachádzať, ako byť autentickí, vedieť sa otvoriť (inakosti, nápadom, sebe, iným,..) a opustiť svoje zaužívané vzorce. Nesnažíme sa o estetické pohyby v tele či hudbe ale o vyjadrenie aktuálnej inšpirácie a vytvorenie priestoru a prepojení, v ktorých môže vznikať niečo nové a zakaždým inak.

Čo Vás čaka? Prvých 20-30 minút sa spolu cez vedenú prácu s telom dostaneme do prítomnosti (tanečníci aj hudobníci), plynulo prejdeme do voľnej improvizácie.

Pre koho je jam session? Pre všetkých, ktorí milujú tanec, pohyb, hudbu, improvizácie a hravosť alebo cítia, že by ich mohli milovať  Pre širokú verejnosť, takže nemusíte mať žiadne obavy, ak nie ste profesionálny tanenčík alebo hudobník. Vítaní sú všetci, ktorí naberú odvahu vnoriť sa do voľných improvizácii aj takí, ktorí sa potrebujú predtým trochu oťukať. Kľudne príďte len nakuknúť a uvidíte či je to pre Vás 

Ako často?

Každý piatok okrem 5.11. a 10.12.

 Vstupné: 10€

Vstupenky

  • JAM SESSION vstup

    Platí vždy iba na najbližšiu JAM SESSION

    10,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page