top of page

ut 15. 6.

|

Bratislava

Otvorené hodiny: Telo ako zdroj - Embodiment meditation (meditácia cez spojenie s telom)

Hlboké meditatívne prepojenie s múdrosťou svojho tela cez odkrývanie vlastných zdrojov.

Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Pozrite si ďalšie udalosti
Otvorené hodiny: Telo ako zdroj - Embodiment meditation (meditácia cez spojenie s telom)
Otvorené hodiny: Telo ako zdroj - Embodiment meditation (meditácia cez spojenie s telom)

Čas a miesto

15. 6. 2021, 18:45 SELČ – 27. 7. 2021, 20:00 SELČ

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Tieto stretnutia sú pre všetkých, ktorí cítia úzkosť (či už z dnešných čias, návratu do reálneho sveta, zo zotrvania v tom virtuálnom alebo z čohokoľvek iného), strach, stres, vyčerpanie, sú na pokraji vyhorenia alebo už túto hranicu prekročili ale je aj pre všetkých, ktorí cítia volanie z akéhokoľvek dôvodu alebo si jednoducho chcú dopriať hlboké prepojenie so sebou a uvoľnenie po náročnom dni.

Ponúkam vám možnosť stretnúť sa so sebou cez hlboké, meditatívne spojenie so svojim telom, s jemným pohybom, s dychom či so zemou. Budem vás sprevádzať citlivo, vnímavo, v naladení na aktuálnu skupinu. Vytvorím vám bezpečné prostredie, kde sa budete môcť znova napojiť na svoje vlastné zdroje, uvoľniť sa, spočinúť, nemusieť a liečiť sa. Tým, že si dovolíte pustiť, tým, že sa prestanete snažiť a dosahovať, tým, že si dovolíte plynúť a byť.

Pravidelným uvoľňovaním, meditáciou či relaxáciou sa dostávame viac a viac ku svojej podstate, viac vnímame samých seba, svoje reakcie, myšlienky, telesné symptómy vďaka čomu môžeme lepšie reagovať a zasiahnuť ešte predtým ako nás nejaká situácia dostane do úzkych. Je to miesto, stav, ku ktorému sa môžeme neustále vracať až sa napokon stane našou prirodzenosťou v ňom byť. Stav bdelosti a uvoľnenia, nie neustálej aktivity a snaženia sa. Uvoľnenie sa je proces, v ktorom dávame možnosť nášmu parasympatickému nervovému systému prevziať vedenie a nastoliť homeostázu (rovnovážny stav) v našom tele, mysli aj duši.

Pozývam vás na cestu k sebe. Cez telo, cez dych, cez hlboký zážitok samých seba v mäkkosti a plynulosti.

KEDY:

Každý utorok (od 15.6. do 27.7.) 18:45-20:00

KDE:

Drieňová 40, Bratislava (OC Budúcnosť - na poschodí, priestor Movement LAB). 

CENA:

10 EUR/stretnutie

Ponúkame aj možnosť zakúpiť si celú sériu 7 stretnutí za 65 EUR.

Špeciálna ponuka:

V prípade, že si zakúpite aj celú sériu otvorených hodín: Movement LAB - pohybové laboratórium, ktoré sa konajú tesne pred stretnutiami Telo ako zdroj, získate obe série za 150 EUR (11 stretnutí pohybového laboratória a 7 stretnutí Telo ako zdroj v celkovej hodnote 180 EUR)

Viac o Movement LAB - pohybové laboratória: https://www.movement-lab.net/event-details/otvorene-hodiny-movement-lab-laboratoria-pohybu-pre-kazdeho

Ako to bude prebiehať?

Každé stretnutie začneme zdieľaním v kruhu, následne si každý ľahne na podložku a začne proces sprevádzania. Stretnutia budú zamerané na rôzne témy (napr. dych, spojenie sa s gravitáciou cez svoju váhu, vizualizácie, spojenie sa so svojou panvou, solarom aj srdcom, hľadanie svojich sprievodcov a pomocníkov, hľadanie uvoľnenia a napätia a podobne), niektoré budú prebiehať v tichu, niektoré s jemnou hudbou no každé bude mať atmosféru uvoľnenia, pokoja a spočinutia.

Čo so sebou?

Vezmite si pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude nikde tlačiť. Ak máte jogamatku/karimatku/podložku na cvičenie, prosím vezmite si ich so sebou lebo zatiaľ ich v našom centre nemáme :) Prípadne ak je pre vás  v poriadku ležať priamo na podlahe, nepotrebujete podložku. Deky máme k dispozícii a krásny nový priestor tiež :)

Stretnutiami vás bude sprevádzať Magdaléna Takáčová

TECHNICKÁ POZNÁMKA:

V prípade, že by nebolo z technických príčin možné realizovať platbu kartou pri registrácii, prosím kontaktujte nás e-mailom na info@movement-lab.net a zašleme vám údaje k platbe mailom, prípadne sa dohodneme na úhrade v hotovosti v deň konania stretnutia.

Vstupenky

 • Stretnutie 15.6.

  10,00 €
 • Stretnutie 22.6.

  10,00 €
 • Stretnutie 29.6.

  10,00 €
 • Stretnutie 6.7.

  10,00 €
 • Stretnutie 13.7.

  10,00 €
 • Stretnutie 20.7.

  10,00 €
 • Stretnutie 27.7.

  10,00 €
 • Celá séria 7 stretnutí

  65,00 €
 • Telo ako zdroj + Movement LAB

  150,00 €

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page