top of page

ut 06. 4.

|

Online event

Otvorené hodiny - SPOZNAJME SA v pohybe

Poďte sa s nami zoznámiť! Hodiny pripravené špeciálne pre tento účel. Zistíte kto sme, či vám sedí náš prístup a vyskúšate si pestrú paletu našich prístupov.

Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Pozrite si ďalšie udalosti
 Otvorené hodiny - SPOZNAJME SA v pohybe
 Otvorené hodiny - SPOZNAJME SA v pohybe

Čas a miesto

06. 4. 2021, 18:30 – 27. 4. 2021, 19:15

Online event

O podujatí

Poďte sa s nami zoznámiť :)

Niektorí z vás nás už poznajú - našu prácu, kvality, prístup, no pre veľa z vás sme novým elementom. Poďte si vyskúšať ako pracujeme, či vám dáva zmysel naša práca a prístup a či s vami rezonujeme my, Magdaléna a Marco.

My sme na vás tiež zvedaví, na vaše príbehy, skúsenosti, motivácie hýbať sa a spoznávať. 

Preto sme vytvorili priestor, kde sa môžeme navzájom oťukať a spoznať. 

Ide o "ochutnávkové" hodiny za priateľskú cenu (5 EUR) otvorené pre vás celý apríl. Vždy v utorok od 18:00-18:45. Hodiny sú otvorené (môžete ísť na všetky alebo podľa potreby), nenadväzujú na seba no zároveň dávajú spolu zmysel a dopĺňajú sa. 

Prejdeme si rôzne témy, prístupy, koncepty aby ste mali možnosť vyskúšať čo najpestrejšiu paletu z našej ponuky aby ste vedeli, či by vám kurzy, hodiny či individuálne stretnutia s nami dávali zmysel a boli prospešné.

Témy jednotlivých online ZOOM stretnutí:

6.4. - Živá chrbtica

13.4. - Zákutia panvy

20.4. - Bdelosť tela (somatický pohyb)

27.4. - Nohy antilopy

Našou inšpiráciou je veľa pohybových smerov (cez súčasný tanec, kontaktnú-improvizáciu, bojové umenia, prirodzený pohyb,..), neurológia, rolfing - štrukturálna integrácia, feldenkrais, aplikovaná anatómia.

Hodinami Vás budú sprevádzať dvaja lektori:

Magdaléna Takáčová

tanečno-pohybová terapeutka, koučka, lektorka kontaktnej improvizácie

Má dlhoročné skúsenosti s vedením pohybových, tanečných a tanečno-hudobných stretnutí. V roku 2017 ukončila 4 ročný výcvik tanečno-pohybovej terapie v ČR, 10 rokov tancovala v integrovanej tanečnej skupine LEN TAK TAK, kde bola súčasťou tvorivého procesu performance projektov zameraných na súčasný tanec. V roku 2020 ukončila ročný výcvik Teacher's Training v Holistic Dance Institut vo Viedni. Absolvovala množstvo zahraničných vzdelávacích workshopov zameraných na tanečnú improvizáciu, aplikovanú anatómiu v pohybe, bodywork, kontaktnú improvizáciu a somatický pohyb. 

Marco Klokner

Certified Rolfer™, pohybový bádateľ

Výkonnostne sa venoval veslovaniu a ultimate frisbee. Študoval učiteľstvo telesnej výchovy a nemeckého jazyka na UNIPO. V roku 2020 ukončil 2-ročný Rolfing® výcvik v European Rolfing® Association (ERA) v Mníchove, kde sa aj naďalej vzdeláva. Absolvoval množstvo workshopov  a kurzov zameraných na pohyb a ľudské telo.

MOVEMENT LAB  - je to platforma pre skúmanie pohybu, kde uplatňujeme holistický prístup - telo, myseľ a duša nie sú oddelené, sú spojené a podľa toho pristupujeme k našim klientom. Vedieme ich k objavovaniu, spoznávaniu svojho vlastného tela, príbehov, myšlienkových aj pohybových vzorcov, ponúkame im možnosť prepísať tieto vzorce a nahliadnuť na ne z inej perspektívy. Ponúkame znalosti, skúsenosti a priestor, kde sa klienti môžu spojiť so svojou zvedavosťou, hravosťou, bádaním, chuťou spoznávať, klásť si otázky a trpezlivo nachádzať odpovede v kontinuálnom procese. 

drawing: Maia Fjord (Tree Spine Art Print at Society6)

Vstupenky

  • jednorazové vstupné

    tento lístok Vám platí na najbližšiu hodinu odo dňa nákupu

    5,00 €

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page