top of page

pi 19. 3.

|

Online event

Otvorené hodiny - Relaxácie

Séria večerných relaxácií zameraných na telo, myseľ a dušu. Prostredníctvom vnímavosti, dychu, dotyku a vizualizácie budete môcť spočinúť v sebe, upokojiť svoj nervový systém a obnoviť prirodzený proces regenerácie a kvalitného spánku.

Registrácia na túto udalosť je uzavretá.
Pozrite si ďalšie udalosti
 Otvorené hodiny - Relaxácie
 Otvorené hodiny - Relaxácie

Čas a miesto

19. 3. 2021, 20:00 – 14. 4. 2021, 20:30

Online event

O podujatí

Posledné mesiace sme vystavení stresovým situáciám viac ako inokedy.

Žijeme v stresovom prostredí, ktoré ovplyvňuje naše fyzické aj psychické zdravie či si to uvedomujeme alebo nie.  Neustála aktivita, (nie len ale aj) existenčné aj emočné problémy vyžadujú veľa energie a privádzajú telo do stavu pohotovosti. A my pri tom stále podávame výkon. Lebo sme zvyknutí, lebo musíme, lebo nikto iný to za nás nespraví, lebo nemáme čas, lebo.. lebo.. lebo.. (doplňte si to Vaše LEBO). 

Nie sme zvyknutí sa o seba starať. Skôr sme sa naučili starať o iných a nie o seba. Preto sme sa rozhodli pripraviť pre Vás sériu stretnutí zameraných na uvoľnenie napätia, stresu a na spojenie sa so sebou a svojimi zdrojmi. Relaxácie, vizuálizácie, práca s dychom, dotykom a pomalým pohybom sú techniky, ktoré pomáhajú uvoľniť napätie v tele aj v mysli. Ak úzkosti, vykonávate neustále aktivity, máte problém sa sústrediť, rozhodnúť, rýchlo Vám bije srdce a rýchlo dýchate, ak ste zaznamenali pocity úzkosti (v tele aj v duši) alebo depresívne stavy.. to všetko sú príznaky stresu, ktorý je fyziologickou reakciou na podnety. Na stresovú záťaž reagujeme rôzne avšak metódy ako sa telo môže uvoľniť a dostať z aktívneho (sympatický nervový sytém) do pokojového (parasympatický nervový systém) stavu fungujú pre všetkých.

Pozývame Vás dopriať si čas pre seba, pre obnovenie svojho prirodzeného stavu pokoja aby Vaše telo, myseľ a duša boli v rovnováhe a započal sa tak Váš samoliečiaci proces a zlepšila sa kvalita Vášho spánku.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: každý piatok a stredu od 19.3.-14.4.2021 v čase 20:00-20:30

KDE: cez online platformu ZOOM (aplikáciu je potrebné si inštalovať pred začiatkom stretnutia na www.zoom.com)

CENA: 

5 EUR/ 1 stretnutie

18 EUR/ 4 stretnutia

35 EUR/ 8 stretnutí

Čo budete potrebovať?

Budete potrebovať príjemné miesto, kam si môžete ľahnúť. Zem (dbajte na mäkkú podložku), posteľ, gauč - čokoľvek Vám vyhovuje. Zabezpečte si aby Vám nesvietilo svetlo do očí a nerušilo Vás (sviečky, tlmené svetlo, šatka cez oči). A napokoj majte pri sebe deku, ktorou sa môžete prikryť v prípade potreby. Nezabudnite na pohodlné oblečenie, ktoré Vás nebude nikde tlačiť. 

Je to čas pre Vás, dotvorte si preto atmosféru podľa Vášho gusta. Či už to budú sviečky, vonné tyčinky alebo jemná hudba ako podmas.. doprajte si :)

Relaxáciami Vás bude sprevádzať Magdaléna Takáčová

Poznámka:

Stretnutia sú nastavené večer preto aby ste po ich skončení mohli pohodlne prejsť do pokojného predspánkového režimu. Od 21:00 sa vo Vašom tele začína tvoriť melatonín, ktorý Vám zabezpečí kvalitný spánok a energiu na ráno. Melatonín sa netvorí ak sme vo svetelnom prostredí, preto je potrebné svietiť čo najmenej a nepozerať na displeje. Dr. Huberman odporúča keď už svietiť večer (napr. kvôli čítaniu knihy) tak mať zapnuté svetlo, ktoré je najviac v úrovni ramien. Držíme palce s displejovým večerným detoxom :)

Vstupenky

 • Celá séria - 8 stretnutí

  35,00 €
  Predaj sa skončil
 • Skrátená séria - 4 stretnutia

  18,00 €
  Predaj sa skončil
 • Jednorazový vstup - 5 EUR

  5,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page