top of page

št 20. 6.

|

Bratislava

LETNÝ SLNOVRAT ☀ Meditácia ~ Tanec ~ Rituál

Pozývam všetkých, ktorí by sa chceli v období letného slnovratu prepojiť v kruhu.

LETNÝ SLNOVRAT ☀ Meditácia ~ Tanec ~ Rituál
LETNÝ SLNOVRAT ☀ Meditácia ~ Tanec ~ Rituál

Čas a miesto

20. 6. 2024, 19:00 – 21:30

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

LETNÝ SLNOVRAT ☀️ Meditácia ~ Tanec ~ Rituál

Pozývam všetkých, ktorí by sa chceli v období letného slnovratu prepojiť v kruhu.

Najkratšia noc v roku sa blíži. Čas a priestor, ktorý zaplavuje svetlo a temnota sa posledný krát podvolí predtým, než začne preberať žezlo. Byť v spojení so svetlou stránkou nás aj sveta môže byť náročné. Spoločný kruh a jeho láskavý priestor nám pomôže spojiť sa s tým čo potrebujeme v sebe posilniť a zvedomiť, aby sme mohli kráčať pomaly, postupne, pripravení a zaopatrení v ústrety temnote a zime. Aj keď sa zdajú byť tak ďaleko za obrazom letných radovánok.

Počas večera vás prevediem meditáciou, tanečnou cestou a rituálom. Čo to je? Je to niečo, čo môžete volať imaginácia, embodiment, fantázia, kreativita, spontánnosť, somatika, šamanská cesta, vnútorná cesta, spoznávanie vnútornej krajiny, napájanie sa na vyššie ja, na zdroj...

Pozývam vás do spoločného priestoru, kde budete môcť načrieť presne tak hlboko a vysoko, ako v danom momente potrebujete. Zabudnite na všetko malo by sa, viem, neviem.. , predstavy o tom, čo by ste mali pustiť alebo nemali pustiť. Možno to, čo sa ukáže, nebude presne to, čo si predstavujeme alebo očakávame, ale zároveň je to to, čo potrebuje byť videné v danom momente, v tejto fáze nášho života a cesty.

Sprevádzať vás budem láskavo, v napojení na seba, na vás, na nás. Sila bezpečného priestoru je mocný liek. Pozývam vás do tohto priestoru vstúpiť. Ak chcete, túžite alebo ste zvedaví. Každý tam, kam môže v danom momente nazrieť.

Mag

******************** PRAKTICKÉ INFORMÁCIE: KEDY: 20.6.2024; 19:00-21:30

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, Bratislava, 1. poschodie

CENA: 30 EUR

REGISTRÁCIA: Priamo na webe s úhradou

Kontakt: info@movement-lab.net

Vstupenky

  • Letný slnovrat

    30,00 €

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page