top of page

ne 05. 12.

|

Movement LAB

Komunitný deň v Movement LAB - téma SWAPY a WRAPY

Komunitný deň je udalosť, ktorá sa koná na pravidelnej báze a to každý mesiac (pokiaľ to bude možné). Zámer je nadviazanie nových prepojení, komunikácie a prehĺbenie vzťahov medzi rôznymi členmi komunity.

Registration is closed
See other events
Komunitný deň v Movement LAB - téma SWAPY a WRAPY
Komunitný deň v Movement LAB - téma SWAPY a WRAPY

Čas a miesto

05. 12. 2021, 16:00

Movement LAB, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Pozývame vás na ďalší komunitný deň (KD) v Movement LAB :)

Tentokrát budeme mať aj tému a tou sú (predovšetkým) SWAPY :)) Blíži sa zima, je fajn vytriediť nejaké oblečenie a prípadne nájsť niečo nové čo sa bude hodiť do vytriedeného šatníka. 

Ako to bude prakticky prebiehať? Prídete donesiete veci, povymieňate, rozdáte a čo ostane tak odnesiete so sebou a nájdete tomu miesto inde :) 

Okrem swapovanie môžeme aj wrapovať a kto príde tak donesie čosi pod zub, spoločenské hry alebo je možnosť aj si spolu pozrieť film, zahrať aktivity alebo len tak zdieľať životné skúsenosti a vhľady na rôzne témy. Uvidíme čo príde :)

 

A čo to ten komunitný deň vlastne je?

Už keď sme zakladali Movement LAB sme plánovali robiť komunitné dni no až teraz prišiel ten pravý čas. 

Komunitný deň je udalosť, ktorá sa koná na pravidelnej báze a to každý mesiac (pokiaľ to bude možné). Zámer je nadviazanie nových prepojení, komunikácie a prehĺbenie vzťahov medzi rôznymi členmi komunity. Taktiež komunitný deň môže byť tematicky ako napr. pozeranie filmov, hranie spoločenských hier, debata na istú tému, swap oblečenia a iného. Skrátka čokoľvek, čo vzíde z našich spoločných potrieb ako spoluvytvárať spoločný priestor a ako spolu tráviť čas :)

Ako bude prebiehať KD?

Stretneme sa v daný čas a naše stretnutie začneme spoločným kruhom kde pozdieľame to čo máme na srdci, prípadne niečo, s čím by ste potrebovali poradiť, pomôcť alebo vás len zaujímajú iné pohľady a skúsenosti.

Ďalej sa pustíme do programu daného KD (ktorý bude vznikať priamo na mieste).

Prečo organizujeme KD?

KD organizujeme preto, že vnímame silnú potrebu vytvárať priestor pre komunitu ľudí s otvoreným srdcom a mysľou. Je to priestor, kde sa môžu ľudia spájať, zdieľať svoje životné skúsenosti, pomáhať si navzájom a vytvárať úžasné veci.

Vstupné: jedlo (alebo aj špeci pitie) a otvorenosť

OD/DO -KEDY: 5.12.2021 od 16:00 dokedy sa nám bude chcieť :)) 

Budeme radi keď nám dáte vedieť či prídete :)

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page