top of page

po 16. 9.

|

Bratislava

Kaligrafická joga - Telo*Myseľ*Orgány /Milan Benedikovič

Kurz zameraný na zvýšenie kvality vášho zdravia. V pondelky 17:00-18:30

Kaligrafická joga - Telo*Myseľ*Orgány /Milan Benedikovič
Kaligrafická joga - Telo*Myseľ*Orgány /Milan Benedikovič

Čas a miesto

16. 9. 2024, 17:00 – 04. 11. 2024, 18:30

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

KALIGRAFICKÁ JOGA - TELO * MYSEĽ * ORGÁNY

Kaligrafická joga alebo Systém kaligrafického zdravia je holistický prístup k zdraviu človeka vytvorený majstrom bojových umení a čchi-kungu Majstrom Zhen Hua Yangom. Jeho cieľom je prinavrátiť telu stratenú harmóniu, zlepšiť spojenie samých so sebou a tak priniesť do života pocit ľahkosti.

Jedným z hlavných princípov kaligrafickej jogy je nei-kung – tzv. vnútorná práca, čo znamená aj práca s orgánmi. Na hodinách sa naučíme ako správnou koordináciou dychu a pohybu hýbať, žmýkať, masírovať ale i posilňovať naše vnútro. Takýmto postupným a pravidelným tréningom dosiahneme to, že naše fascie v oblasti brušnej steny budú pružnejšie a voľnejšie, čo prinesie lepšie prekrvenie a fungovanie nielen našich orgánov ale i celého tela.

Kaligrafickou jogou vieme efektívne podporiť:

 • krvný obeh,
 • prúdenie lymfy,
 • trávenie,
 • zvýšenie hladiny energie,
 • upokojenie mysle,
 • harmóniu celého tela

Cieľom je preniesť túto prax do bežného života a takisto aj do iných pohybových disciplín a športu.

Hodina je vhodná pre všetkých – pre dlhoročných praktikantov bojových umení, jogy, cchi-kungu, tanca, ... ale aj pre začiatočníkov v oblasti pohybu, meditácie a športu. Stačí si len priniesť pohodlné, voľné oblečenie, prípadne obuv na prezutie. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o Majstrovi Yangovi a kaligrafickom systéme:

www.calligraphyhealth.com

O lektorovi :

Milan Benedikovič Milan sa venuje kaligrafickej joge od roku 2015, absolvoval viaceré školenia a semináre s Majstrom Yangom a jeho študentami/učiteľmi systému Paedr. Zuzanou Mitošinkovou Phd. a Christianom Kunzom. V máji 2023 absolvoval intenzívny 10 dňový seminár Body-Mind- Organs a následne po odkomunikovaní s Majstrom Yangom dostal povolenie učiť a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími.

Milan sa pohybu venuje od malička, ako dieťa robil kung-fu, neskôr robil parkour a freerun a už vyše 10 rokov aktívne učí a žije pohybom. Ma skúsenosti s gymnastikou, workoutom, tradičnými bojovými umeniami, BJJ, Systemou, tancom ale i prácou s hlasom. Absolvoval semináre s rôznymi svetovo uznávanými lektormi ako sú: Master Zhen Hua Yang (Calligraphy health), Jozef Fruček (Fighting Monkey), Ido Portal, Jason Dean (Tai ji a Qi-gong), Shai Dayan (Voice being) a iní... Momentálne sa venuje štúdiu a praxi východných učení - Taoismu, Tradičnej Čínskej medicíne, Ajurvéde a Indickej joge.

Pomáha sprevádzať ľudí na ich ceste k zdravšiemu životu, lepšiemu vzťahu k sebe a svojmu telu a zodpovednosti za svoje zdravie.

KEDY:

od 16.9. do 4.11.2024 -> Pondelky večer 17:00-18:30 (8 stretnutí)

(Kaligrafickú jogu môžete skúsiť vo formáte 3 hodinových workshopov 20.7. a 24.8.2024 od 10:00-13:00)

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA kurzu:

135 EUR - zľavnená cena do 31.8.

155 EUR - bežná cena od 1.9.

REGISTRÁCIA:

Registrácia s povinnosťou platby priamo na webe. Registrácie uzatvárame 13.9., Min. počet účastníkov je 7.

www.movement-lab.net/udalosti

Čo budete potrebovať?

Pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude tlačiť, prípadne ponožky (budeme naboso).

Vstupenky

 • Zľavnená cena do 31.8.

  135,00 €
 • Bežná cena od 1.9.

  155,00 €
  + Servisný poplatok 3,88 €
 • Jednorazový vstup

  platný vždy na najbližšiu lekciu po kúpe

  20,00 €

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page