top of page

st 01. 11.

|

Bratislava

KALIGRAFICKÁ JOGA (ráno) /Milan Benedikovič (otvorené lekcie)

Otvorené lekcie pre každého bez ohľadu na vek a skúsenosti. Open lesson/ open level.

Registration is closed
See other events
KALIGRAFICKÁ JOGA (ráno) /Milan Benedikovič (otvorené lekcie)
KALIGRAFICKÁ JOGA (ráno) /Milan Benedikovič (otvorené lekcie)

Čas a miesto

01. 11. 2023, 7:30 – 8:50

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

KALIGRAFICKÁ JOGA - TELO * MYSEĽ * ORGÁNY

Kaligrafická joga alebo Systém kaligrafického zdravia je holistický prístup k zdraviu človeka vytvorený majstrom bojových umení a čchi-kungu Majstrom Zhen Hua Yangom. Jeho cieľom je prinavrátiť telu stratenú harmóniu, zlepšiť spojenie samých so sebou  a tak priniesť do života pocit ľahkosti.

Jedným z hlavných princípov kaligrafickej jogy je nei-kung – tzv. vnútorná práca, čo znamená aj práca s orgánmi. Na hodinách sa naučíme ako správnou koordináciou dychu a pohybu hýbať, žmýkať, masírovať ale i posilňovať naše vnútro. Takýmto postupným a pravidelným tréningom dosiahneme to, že naše fascie v oblasti brušnej steny budú pružnejšie a voľnejšie, čo prinesie lepšie prekrvenie a fungovanie nielen našich orgánov ale i celého tela.

Kaligrafickou jogou vieme efektívne podporiť:

 • krvný obeh,
 • prúdenie lymfy,
 • trávenie,
 • zvýšenie hladiny energie,
 • upokojenie mysle,
 • harmóniu celého tela

Cieľom je preniesť túto prax do bežného života a takisto aj do iných pohybových disciplín a športu.

Hodina je vhodná pre všetkých – pre dlhoročných praktikantov bojových umení, jogy, cchi-kungu, tanca, ... ale aj pre začiatočníkov v oblasti pohybu, meditácie a športu. Stačí si len priniesť pohodlné, voľné oblečenie, prípadne obuv na prezutie.    Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o Majstrovi Yangovi a kaligrafickom systéme:

www.calligraphyhealth.com

O lektorovi :

Milan Benedikovič Milan sa venuje kaligrafickej joge od roku 2015, absolvoval viaceré školenia a semináre s Majstrom Yangom a jeho študentami/učiteľmi systému Paedr. Zuzanou Mitošinkovou Phd. a Christianom Kunzom. V máji 2023 absolvoval intenzívny 10 dňový seminár Body-Mind- Organs a následne po odkomunikovaní s Majstrom Yangom dostal povolenie učiť a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími.

Milan sa pohybu venuje od malička, ako dieťa robil kung-fu, neskôr robil parkour a freerun a už vyše 10 rokov aktívne učí a žije pohybom. Ma skúsenosti s gymnastikou, workoutom, tradičnými bojovými umeniami, BJJ, Systemou, tancom ale i prácou s hlasom. Absolvoval semináre s rôznymi svetovo uznávanými lektormi ako sú: Master Zhen Hua Yang (Calligraphy health), Jozef Fruček (Fighting Monkey), Ido Portal, Jason Dean (Tai ji a Qi-gong), Shai Dayan (Voice being) a iní...   Momentálne sa venuje štúdiu a praxi východných učení - Taoismu, Tradičnej Čínskej medicíne, Ajurvéde a Indickej joge.

Pomáha sprevádzať ľudí na ich ceste k zdravšiemu životu, lepšiemu vzťahu k sebe a svojmu telu a zodpovednosti za svoje zdravie.

KEDY:  

Stredy ráno 7:30-8:50 

Pondelky večer 17:00-18:20

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA LEKCIÍ:

12 EUR - jednorazový vstup

60 EUR - permanentka na 6 vstupov (platnosť do 13.12.2023)

REGISTRÁCIA: 

Je potrebné sa registrovať na každú lekciu samostatne. V prípade permanentky budete mať u lektora evidenciu svojich vstupov. 

Registrácia s povinnosťou platby priamo na webe

Čo budete potrebovať? 

Pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude tlačiť, prípadne ponožky (budeme naboso).

Vstupenky

 • 6 vstupy / 6 entrances

  zvýhodnená cena permanentky reduced price for 6 entrances

  60,00 €
  Predaj sa skončil
 • Jeden vstup /One entrance

  12,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page