top of page

po 22. 1.

|

Bratislava

KALIGRAFICKÁ JOGA - FREE CLASS (skúšobná lekcia)

pohybocá prax zameraná narozvoj tela, mysle a ducha. Lekcia zdarma je promo na kurz

Registration is closed
See other events
KALIGRAFICKÁ JOGA - FREE CLASS (skúšobná lekcia)
KALIGRAFICKÁ JOGA - FREE CLASS (skúšobná lekcia)

Čas a miesto

22. 1. 2024, 17:00 – 18:30

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

KALIGRAFICKÁ JOGA - TELO * MYSEĽ * ORGÁNY

Kaligrafická joga alebo Systém kaligrafického zdravia je holistický prístup k zdraviu človeka vytvorený majstrom bojových umení a čchi-kungu Majstrom Zhen Hua Yangom. Jeho cieľom je prinavrátiť telu stratenú harmóniu, zlepšiť spojenie samých so sebou a tak priniesť do života pocit ľahkosti.

Jedným z hlavných princípov kaligrafickej jogy je nei-kung – tzv. vnútorná práca, čo znamená aj práca s orgánmi. Na hodinách sa naučíme ako správnou koordináciou dychu a pohybu hýbať, žmýkať, masírovať ale i posilňovať naše vnútro. Takýmto postupným a pravidelným tréningom dosiahneme to, že naše fascie v oblasti brušnej steny budú pružnejšie a voľnejšie, čo prinesie lepšie prekrvenie a fungovanie nielen našich orgánov ale i celého tela.

Kaligrafickou jogou vieme efektívne podporiť:

- krvný obeh,

- prúdenie lymfy,

- trávenie,

- zvýšenie hladiny energie,

- upokojenie mysle,

- harmóniu celého tela

Cieľom je preniesť túto prax do bežného života a takisto aj do iných pohybových disciplín a športu.

Hodina je vhodná pre všetkých – pre dlhoročných praktikantov bojových umení, jogy, cchi-kungu, tanca, ... ale aj pre začiatočníkov v oblasti pohybu, meditácie a športu. Stačí si len priniesť pohodlné, voľné oblečenie, prípadne obuv na prezutie. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o Majstrovi Yangovi a kaligrafickom systéme:

www.calligraphyhealth.com

O lektorovi :

Milan Benedikovič Milan sa venuje kaligrafickej joge od roku 2015, absolvoval viaceré školenia a semináre s Majstrom Yangom a jeho študentami/učiteľmi systému Paedr. Zuzanou Mitošinkovou Phd. a Christianom Kunzom. V máji 2023 absolvoval intenzívny 10 dňový seminár Body-Mind- Organs a následne po odkomunikovaní s Majstrom Yangom dostal povolenie učiť a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími.

Milan sa pohybu venuje od malička, ako dieťa robil kung-fu, neskôr robil parkour a freerun a už vyše 10 rokov aktívne učí a žije pohybom. Ma skúsenosti s gymnastikou, workoutom, tradičnými bojovými umeniami, BJJ, Systemou, tancom ale i prácou s hlasom. Absolvoval semináre s rôznymi svetovo uznávanými lektormi ako sú: Master Zhen Hua Yang (Calligraphy health), Jozef Fruček (Fighting Monkey), Ido Portal, Jason Dean (Tai ji a Qi-gong), Shai Dayan (Voice being) a iní... Momentálne sa venuje štúdiu a praxi východných učení - Taoismu, Tradičnej Čínskej medicíne, Ajurvéde a Indickej joge.

Pomáha sprevádzať ľudí na ich ceste k zdravšiemu životu, lepšiemu vzťahu k sebe a svojmu telu a zodpovednosti za svoje zdravie.

KEDY:

22.1.2024 o 17:00

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA: zdarma, potrebná registrácia

REGISTRÁCIA:

ak nebudete môcť prísť prosím oznámte nám to, veľmi nám to pomôže

Čo budete potrebovať?

Pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude tlačiť, prípadne ponožky (budeme naboso).

Vstupenky

  • Lekcia zdarma

    0,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page