top of page

pi 19. 11.

|

Bratislava

Kakaový rituál

Medicína kakaa pracuje nenásilne a na veľmi jemnej úrovni s energetickými centrami. Pomaly ich otvára a prepája nás s našimi darmi. Kakao oživuje našu vnútornú energiu, prinavracia nás k vnútornej sile a pravde.

Registration is Closed
See other events
Kakaový rituál
Kakaový rituál

Time & Location

19. 11. 2021, 19:00 – 22:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

About the Event

Milí priatelia,

s potešením vás pozývame na Kakaovú cermóniu: Cacao journey – Cestu k srdcu.

Kakaovú ceremóniu - rituál, držíme vo veľkej úcte, pokore a zodpovednosti. Vkročíme do posvätného priestoru, ktorý vytvoríme spolu s našimi sprievodcami a medicínou kakaa.

Medicína kakaa pracuje nenásilne a na veľmi jemnej úrovni s energetickými centrami. Pomaly ich otvára a prepája nás s našimi darmi. Kakao oživuje našu vnútornú energiu, prinavracia nás k vnútornej sile a pravde. 

Kakao vám pomôže odpovedať na otázky vášho srdca, nájsť svoj vlastný zámer rituálu, aby ste vedeli, čo staré, čo už neslúži, chcete odovzdať a čomu novému chcete povedať vo svojom srdci ÁNO.

Kakaová ceremónia preniká do srdca a otvára v ňom to, čo bolo zavreté a to, na čo ste pripravení, aby bolo odomknuté. Roztápa ľady, zosúva bariéry, prináša mäkkosť láskavej energie súcitu a lásky. Ak si to dovolíme..

Počas rituálu sa spojíte sa so svojim srdcom, so svojim sprievodcom za zvukov šamanských bubnov a privediete svojho sprievodcu cez svoje vlastné telo do priestoru. Dáte mu svoje miesto vo vašom tele, prepojíte sa. Bezpečný priestor pre tento proces podporí tanec a pohyb.

Kakao ako pradávny nápoj bohov obsahuje prírodné látky, ktoré pozitívne ovplyvňujú náladu.

Medicína kakaa je prostredník na prinavrátenie vnútornej sily a odloženie nepotrebných vzorcov. Navracia prirodzenú radosť zo života, hlbokú lásku a súcit. Otvára cestu k odvahe, sile, hojnosti. Prináša vhľady jasným videním situácie. Prinavracia k životu v jeho plnej sile.

Čo je dobré dodržať pred rituálom:

- niekoľko hodín (min.2) sa zdržať pokrmov, kávy, čaju, alkoholu

- odporúčame 1-2 dni pred tým piť neochutenú čistú vodu

- počas nasledujúcich dní, až do rituálu, si všímajte svoje nastavenie, volania Univerza, cesty a situácie, ktoré sa vám v živote ukazujú. Všetko je súčasťou prípravy na rituál a na prepojenie sa so svojim zámerom. Nemusíte nad ním veľmi rozmýšľať, len do seba zasejte otázku: "Aký je môj zámer pre tento rituál? Čo chce povedať moje srdce? Čo potrebujem prijať a pustiť v tomto období?" a nechajte ju pôsobiť.

Praktické informácie:

- prineste si svoju obľúbenú šálku, z ktorej by ste chceli kakao piť

- ak máte nejaký talizman, môžete si ho priniesť a položiť na oltár

- budeme pracovať so zavretými očami, prineste si šatku

- ak máte meditačný (alebo aj nemeditačný:) ) vankúš, prosím vezmite si ho so sebou tak isto ako prikrývku (deka, šatka)

- ak máte hudobné / zvukové nástroje, ktoré by ste si chceli vziať, tak tak spravte, na konci bude priestor pridať sa a prepojiť sa v rytmoch, hlase a tanci.

Detaily podujatia:

Kedy: Piatok 19.11., 19:00 – 22:00

Kde: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

Cena:  25 EUR 

Prihlasovanie: info@movement-lab.net alebo priamo na webe

S láskou vaše sprievodkyne:

O sprievodkyniach:

Magdaléna Takáčová

Tanečno-pohybová terapeutka a koučka s láskou k vnútornému svetu zvierat a iných tvorov, ktoré pravidelne navštevuje. Okrem toho pracuje s pohybom a tancom ako nástrojom sebarozvoja a spojenia sa so svojou podstatou. 

Katarína Podlucká:

10 rokov sa venuje vnútorným cestám, po vnútornej krajine s koreňmi v šamanskej praxi. 5 rokov sa venuje joge. V kakaovej ceste nachádza prepojenie vnútornej práce a tela. Návrat k srdcu, duši k jednote.

Veľmi sa na vás tešíme :) 

Tickets

  • Kakaový rituál

    25,00 €
    + Servisný poplatok 0,63 €

Celkom

0,00 €

Share This Event

bottom of page