top of page

št 10. 3.

|

Movement LAB

Jason Dean - Otvorené hodiny QiGong a TaiJi

Na tomto kurze budeme budovať energiu smerom vopred, tak ako si to pýta jar

Registration is closed
See other events
Jason Dean - Otvorené hodiny QiGong a TaiJi
Jason Dean - Otvorené hodiny QiGong a TaiJi

Čas a miesto

10. 3. 2022, 17:30 – 19:00 SEČ

Movement LAB, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Pozývame vás na ochutnávkové hodiny QiGong a TaiJi pod vedením Jason Dean aka Shifu Shi XingLik. Nie je potrebné mať predchádzajúce skúsenosti s QiGong ani TaiJi. Od 24.3. otvárame kurzy, na ktoré sa môžete prihlásiť do konca tohto týždňa (13.3.) za zvýhodnenú cenu 99EUR.

Príďte si vyskúšať hodiny pred jarným kurzom!

Kurz QiGong: https://fb.me/e/3eqSPyJzG Kurz TaiJi: https://fb.me/e/3eqSPyJzG

---------------------------------- PRAKTICKÉ INFORMÁCIE Hodiny budú prebiehať v angličtine, v prípade potreby zabezpečíme preklad.

KEDY: QiGong (10.3. a 17.3.2022 17:30-19:00) TaiJiQuan (10.3. a 17.3.2022 19:15-20:45)

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA: jedna lekcia QiGong alebo TaiJi: 13€ obe lekcie: 21€ platí sa na mieste

Registrácia: info@movement-lab.net

Lekciami vás bude sprevádzať: Jason Dean aka Shifu Shi XingLik. Jason je žiakom čínskeho majstra ShiFu ShiDelon (Dr. Leung) od roku 1993. Štúdium zahŕňali terapie na tisíckach klientov pomocou taoistickej medicíny po celej Európe a tiež Ázii, realizovanie prednášok a ukážok liečenia v nemocniciach (na Slovensku FN Mickiewiczova, onkologické oddelenie), na fyzioterapeutických oddeleniach, na fakultách fyzioterapie (v Piešťanoch), na školách holistickej medicíny a na školách TČM (v Prahe). V roku 2004 bol Jason Dean vyhlásený svojim majstrom za Šaolínskeho mnícha 32. generácie a bolo mu pridelené meno ShiFu Shi XingLik. Od roku 2006 pravidelne realizoval aj na Slovensku semináre, samo-očistné tábory, terapie a školenia o TaijiChuan, Chikungu a Daoinshu. V roku 2010 si otvoril svoje vlastné holistické centrum v Anglicku kde sa venoval svoje komunite a klientom. Dnes ShiFu Shi XingLik pôsobí priamo na Slovensku a pokračuje tak v naplnení svojho poslania. Okrem pravidelných seminárov a tréningov ShiFu realizuje pravidelné privátne terapie, na ktorých sa zameriava na klientove zdravotné problémy akútneho a tiež chronického charakteru. viac info: https://www.humansinstitute.com/

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page