top of page

so 27. 1.

|

Bratislava

INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej (celodenný workshop)

Stačí jeden pohyb vpred.

Registration is closed
See other events
INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej (celodenný workshop)
INTEGRAČNÉ KONŠTELÁCIE s astropsychologičkou Janou Kurej (celodenný workshop)

Čas a miesto

27. 1. 2024, 10:00 – 18:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Integračné konštelácie s astropsychologičkou Jana Kurej

Stačí jeden pohyb vpred

Srdečne vás pozývame na celodenné Integračné konštelácie s astropsychologičkou Janou Kurej.

V úvode Magdaléna Takáčová, cez princípy tanečno-pohybovej terapie a somatickej práce, podporí kontakt s naším telom a následne Jana Kurej bude facilitovať konštelačný proces.

Počas workshopu sa budú stavať systémy podľa zákaziek. Príbehy, ktoré žijeme, systémy, ktorých sme súčasťou, sú utkané z obrazov. Z obrazov, ktoré si nosíme v našej duši. Metóda konštelácií  podporuje POHYB k ZMENE a INTEGRÁCIU PREMENENEJ PERSPEKTÍVY alebo POSTOJA cez ZÁŽITOK plného vystavenia sa obrazu/odrazu reality. Nechať na seba pod bezpečným vedením OBRAZY (KONŠTELÁCIE) pôsobiť a zároveň sa im otvoriť, spoluvytvára pole pre VHĽAD, NADHĽAD a POHYB smerom k prežívaniu väčšej plnosti a celistvosti v našich životoch.

V rámci workshopu bude priestor pre postavenie horoskopu narodenia jedného z účastníkov, ktorý symbolicky predstavuje materiál, z ktorého sme utváraní, z ktorého tvoríme. Prima materia našej osobnosti.

Foto credit: Martin Varho Varholík (www.varho.eu)

*****************

Praktické informácie

KEDY:

streda 27.1.2024 o 10:00 - 18:00

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (hľadajte exteriérové modré schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejde za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA:

80 EUR (hradí sa pri registrácii)

V prípade, že ste v náročnej finančnej situácii ale cítite silné volanie, ozvite sa nám na info@movement-lab.net (budeme vás kontaktovať po 16.1.)

REGISTRÁCIA: 

Priamo na webe - registrácia s povinnosťou platby 

Storno podmienky: registráciu je možné zrušiť max 5 dní pred začiatkom, inak aplikujeme storno poplatok v plnej výske registračného poplatku pokiaľ si nenájdete náhradníka. 

Vezmite si so sebou teplejšie ponožky prípadne prezúvky (budeme v tanečnej sále bosí a i napriek tomu, že sa kúri, podlaha je chladnejšia).

Vstupenky

  • Konštelácie 27.1.2024

    80,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page