top of page

ne 06. 11.

|

Bratislava

Hlasový rituál ZNEJ - nechaj sa viesť svojim hlasom

hlasový rituál s Mirkou Kroner - otváranie hlasu láskavým spôsobom

Registration is closed
See other events
Hlasový rituál ZNEJ - nechaj sa viesť svojim hlasom
Hlasový rituál ZNEJ - nechaj sa viesť svojim hlasom

Čas a miesto

06. 11. 2022, 13:00 – 17:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

Veľmi sa tešíme, že Mirka Krónerová, naša blízka priateľka bude u nás robiť takýto krásny rituál. Mirkin spev ste u nás mohli už počuť no zatiaľ ste nemali možnosť nechať sa ňou viesť smerom k vášmu hlasu. Mirka si prešla svoju vlastnú cestu k otváraniu hlasu a preto jej hlasový rituál je ozaj rituálom plným láskavého otvárania :)

Súčasťou rituálu je aj večerný koncert Mirky s Ondrejom Križanom, ktorého rytmy u nás znejú vcelku pravidelne už zopár rokov 🌸

🍂

Pozvanie priamo od Mirky:

Zvolávam do kruhu všetky bytosti, ktoré láka transformačná práca s hlasom. Zámerom stretnutia je dovoliť si znieť, zvedomiť si emócie, ktoré počas nášho spoločného bádania vyvstanú a ochota/odvaha vstupovať do procesov, ktoré môžu byť mimo komfortnú zónu.

Nebudeme sa učiť perfektne spievať a ani to, ako sa spevákom/čkou stať. Ukážeme si ako svoj hlas odhaliť a zdieľať so svetom v úprimnosti aj úplnosti. Budeme experimentovať s tým, čo všetko náš hlas dokáže, tiež spolu nazrieme do miest, ktoré ešte hľadajú prijatie a nehu. Hlas nebudeme siliť k výkonom, dôvera v jeho vlastnú trajektóriu nám dovolí sa oň oprieť.

Práve tieto techniky a zážitky nám nakoniec môžu pomôcť v spevnení hlasu aj pri spievaní a dodať odvahu vniesť do spevu prirodzenosť vo vyjadrovaní celej škály emócií. 

 Čaká nás:

- Hlasová improvizácia

- Stíšenie mysle 

- Techniky na ľahšie zvládanie trémy, uvoľnenie hlasu

- Kultivovanie odvahy v zdieľaní samého/samej seba

- Spoločný kruh ako bezpečný a nehodnotiaci priestor

Dôležitou súčasťou práce s hlasom je aj jeho ukotvenie v tele cez pohyb, prineste si preto prosím so sebou pohodlné oblečenie. Zvedavosť a otvorenosť sú taktiež vítané, prihoďte ich do batôžka.  Teším sa na vás všetkých, ktorí sa rozhodnete stretnúť s medicínou vlastného hlasu.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: 6.11.2022 13:00-17:00 a koncert 18:00-19:30

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, BA Ružinov

ENERGETICKÁ VÝMENA:

55 EUR (vrátane koncertu)

V prípade, že aktuálne nemáte prístup k finančnej hojnosti ale cítite volanie zúčastniť sa, určite nám napíšte, nájdeme spoločne cestu :)

REGISTRÁCIA:

priamo u nás na webe v sekcii udalosti :)

Vstupenky

  • Hlasový rituál ZNEJ

    55,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page