top of page

st 14. 2.

|

Bratislava

CESTA K HLASU ~ cyklus objavovania vlastného hlasu

Cyklus je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú cestu k svojmu hlasu a chcú nazrieť do jeho tajov.

Registration is closed
See other events
CESTA K HLASU ~ cyklus objavovania vlastného hlasu
CESTA K HLASU ~ cyklus objavovania vlastného hlasu

Čas a miesto

14. 2. 2024, 18:00 – 27. 3. 2024, 21:00

Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

O podujatí

CESTA K HLASU ~ cyklus objavovania vlastného hlasu

(5 lektoriek/7 stretnutí/ 21 hodín)

Srdečne vás pozývame, muži aj ženy, na jedinečnú cestu spojenia sa so svojim hlasom - CESTA K HLASU.

Hlas je nástroj, ktorý má k dispozícii každý jeden z nás. Je to nástroj, vďaka ktorému sa môžeme nechať počuť a zároveň aj pocítiť vo svete. Hlas je vibrácia a vibrácia odráža našu energiu, nastavenie, prežívanie a zároveň vibruje do priestoru a vplýva naň. Cez spojenie s hlasom sa spájame s tým, čo je v nás prítomné a živé bez ohľadu na to, či sme si toho vedomí alebo nie. Každý hlas je unikátny a jedinečný, neexisujte nikto na svete s rovnakým hlasom ako máš Ty.. Pozývame Ťa objaviť ho 🐦

Často sa od nášho hlasu odpojíme a neodpájame sa tým iba od zvuku ale aj od možnosti vyjadriť sa, znieť vo svete, pretvárať ho, vplývať naň. Potreba byť počutý je jednou z našich základných potrieb tak ako byť videný a prijatý.  

Pripravili sme si pre vás cyklus, v ktorom vás prevedieme cestou k vášmu hlasu. Každý malý krôčik sa počíta a podpora skupiny je v tomto veľmi nápomocná. 5 lektoriek, vás prevedie 7 trojhodinovými stretnutiami, kde sa postupne budete môcť prepájať s rôznymi vrstvami svojho hlasu, svojho prežívania, svojich tieňových aj svetlých aspektov, svojej živelnosti aj svojho ticha. 

Čo nás motivuje?

🪬 Hlas je mocný nástroj, ktorý je vhodné podporiť a použiť v bezpečnom prostredí ak si s k nemu len hľadáme cestu

🪬 Sila kruhu podporuje jednotlivca, pomáha mu byť silný na mieste, do ktorého by sa sám nepostavil

🪬 Spolupráca je ako spoluznenie, vyladiť sa, počuť sa, vnímať sa ako celok

🪬 Vytváraním priestoru pre prácu s hlasom vytvárame priestor pre spájanie sa so svojím prežívaním, s vnútorným svetom aj vonkajším svetom

🪬 Vibrácia, hlas a zvuk blahodárne vplývajú na náš nervový systém, sebareguláciu, emočnú stabilitu, psychické a fyzické zdravie

🪬 Hlas a prácu s ním, na rôznych úrovniach, milujeme a našu vášeň, poznanie, vedomosti a rôznorodé prístupy vám chceme ponúknuť v ucelenej forme

Čo a s kým Ťa čaká?

✨1. stretnutie 14.2.: Úvodné stretnutie (Magdaléna Takáčová) - budeme sa spoznávať, zdieľať, vyjasňovať si zámery, spájať sa s dychom a pracovať na prepájaní skupiny tak aby sa proces mohol otávrať v bezpečí.

✨ 2. stretnutie 21.2.: Spojenie s hlasom (Monika Airy Kysková) -  skrz vedomý dych a hlas, kde spoznáme svoj vnútorný priestor a telo doslova ako náš nástroj, ktorý utvára obsah a kvalitu nášho hlasu a toho čo vyjadrujeme sa vydáme na cestu k svojmu hlasu. 

✨ 3. stretnutie 28.2.: Primordiálny hlas (Kikon) - zvedavé skúmanie našej vnútornej ríše cez našu primordiálnu hravosť, preskúmanie toho, čo pre nás znamená sloboda prejaviť sa a ukázať čo v nás je.

✨ 4. stretnutie 6.3.: (Ivana Mer) - Zameriame sa na prácu s rezonanciou, ktorú budeme objavovať v tichu, v priestore ako aj vo svojom tele. Vytvoríme bezpečný priestor, kde sa môžme uvolniť a stretnúť sami so sebou a s kolektívom prostredníctvom hlasu.

✨ 5. sretnutie 13.3.:  Znej v komunite (Mirka Kónerová) - cez hlas sa prepájame so svojim vnútorným prežívaním a zároveň aj vonkajším svetom, v ktorom nie sme sami a hlas nám pomáha spájať sa nazvájom, v komunite.

✨ 6. stretnutie 20.3.: Hlas cez nás  (Magdaléna Takáčová) - hlas ako dych Ducha, ako sprievodca, mudrc, liečiteľ, šaman, ktorý nás vedie na ceste nachádzania častí našej duše, o ktorých sami nemusíme vedieť, že sme ich stratili a umožňuje nám napojiť sa na niečo, čo nás presahuje a uvoľňuje koletktíne vedomie

✨ 7. stretnutie 27.3.: Integračné stretnutie (Magdaléna Takáčová) - uzavretie cyklu, oslava na konci púti, obzretie sa späť a vnímanie svojej cesty. Kde som bol/a a kde som? Prepojíme sa cez telo, slovo, hlas v záverečnom rozlúčkovom rituáli. 

Každé stretnutie bude trvať 3 hodiny, začne a skončí v spoločnom zdieľaní v kruhu tak, aby sa proces ukotvoval a integroval.

Je to cyklus, ktorý bude prebiehať v uzavretej skupine, preto je pre nás veľmi podstatné, kto skupinu tvorí. Účasť v skupine nie je automatická. Keďže vieme ako intenzívna dokáže táto práca byť, radi by sme sa o Tebe a Tvojej motivácii dozvedeli viac. Cyklus a prácu v ňom považujeme za hlbokú, preto sa chceme postarať o bezpečie skupiny aj prostredníctvom dotazníka, ktorý je zároveň registráciou. Budeme tak včas vedieť zachytiť ak práca v skupine pre niekoho v danom momente nebude vhodná.

LEKTORSKÝ TÍM:

Monika Airy Kysková (@monika_kyskova)

Kikon (@kikon_chi)

Ivana Mer (@ivanamermusic)

Mirka Krónerová (@mirka.kroner)

Magdaléna Takáčová (@ceztelokdusi)

********************

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY:

14.2.-27.3.2024; 7 stretnutí každú stredu o 18:00-21:00

KDE:

Movement LAB, Drieňova 40, Bratislava, 1. poschodie

CENA za 7 stretnutí (spolu 21 hodín):

222 EUR - early bird cena do 21.1.2024 (rozhoduje dátum vyplnenia dotazníka/registrácie na webe)

288 EUR - bežná cena od 22.1.2024

Ak cítiš volanie ale financie majú byť prekážkou, vieme ťa podporiť tým, že platbu vyplatíš na viackrát. V prípade záujmu, píš na info@movement-lab.net :)

REGISTRÁCIA:

ÚČASŤ NA CYKLE NIE JE AUTOMATICKÁ, JE POTREBNÉ VYPLNIŤ DOTAZNÍK, NA ZÁKLADE KTORÉHO VÁS BUDEME KONTAKTOVAŤ! (kontaktovať vás budeme v dňoch od 16.1.)

Minimálny počet účastníkov je 11 a registráciu uzatvárame 12.2.2024

Kontakt:

info@movement-lab.net

+421 911 453 111

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page