"Reaching with the body,

leading with the mind."

_Marco Klokner posiela dokument_edited.jpg

Jason Dean

Jason Dean aka Shifu Shi XingLik

Jason je žiakom čínskeho majstra ShiFu ShiDelon (Dr. Leung) od roku 1993. Štúdium zahŕňali terapie na tisíckach klientov pomocou taoistickej medicíny po celej Európe a tiež Ázii, realizovanie prednášok a ukážok liečenia v nemocniciach (na Slovensku FN Mickiewiczova, onkologické oddelenie), na fyzioterapeutických oddeleniach, na fakultách fyzioterapie (v Piešťanoch), na školách holistickej medicíny a na školách TČM (v Prahe).
V roku 2004 bol Jason Dean vyhlásený svojim majstrom za Šaolínskeho mnícha 32. generácie a bolo mu pridelené meno ShiFu Shi XingLik.

Všetky sedenia sú vedené v angličtine

Od roku 2006 pravidelne realizoval aj na Slovensku semináre, samo-očistné tábory, terapie a školenia o TaijiChuan, Chikungu a Daoinshu. V roku 2010 si otvoril svoje vlastné holistické centrum v Anglicku kde sa venoval svoje komunite a klientom.
Dnes ShiFu Shi XingLik pôsobí priamo na Slovensku a pokračuje tak v naplnení svojho poslania. Okrem pravidelných seminárov a tréningov ShiFu realizuje pravidelné privátne terapie, na ktorých sa zameriava na klientove zdravotné problémy akútneho a tiež chronického charakteru.
viac info: https://www.humansinstitute.com/

Terapia orgánových meridiánov

Jedná sa o terapiu, počas ktorej sa ShiFu zameriava na diagnostikovanie prúdenia a možnej blokády Čchi v energetických dráhach tela (nazývajú sa aj orgánové meridiány). Akonáhle sú blokády vyčistené, Vaše telo ihneď rozpozná novonadobudnutú rovnováhu a povedie Vás k sebaliečebnému procesu, ktorým sa snaží navrátiť späť k plnohodnotnému zdraviu. Je vhodná na liečenie emočných ochorení, orgánových ochorení, vyčerpanosti, stresu, vírusových ochorení, rôznych metabolických ochorení, autoimunitných ochorení, hormonálnych porúch, neplodnosti a iných ochorení.

Terapia chronických a akútnych ochorení pohybového aparátu

Počas terapie sa ShiFu zameriava na Vaše akútne a chronické bolesti. Venuje sa  posilneniu svalových štruktúr, uvoľneniu svalového napätia a následne úprave pozície kĺbov.

Je veľmi vhodná pri chronických a akútnych bolestiach chrbta, krčnej chrbtice, bedrových kĺbov, pri emočných a orgánových ochoreniach a je dokonalá pre zlepšenie športového výkonu.

271390332_230420839278403_8658532587492861146_n_edited_edited.jpg