top of page
ML_kruhy_rgb.png

SPOLUPRÁCA

Partnerstvá sú pre nás dôležité preto by sme Vám radi predstavili ľudí a organizácie, s ktorými spolupracujeme, a ktoré nám pomáhajú napĺňať našu víziu. Veríme navzájom svojim odborným aj ľudským kvalitám a preto nás veľmi teší, že sa s Vami môžeme podeliť a predstaviť Vám našich partnerov. Ak by Vás oslovila naša práca, vízia a prístup natoľko, že by ste chceli spolu s nami kreatívne tvoriť, rozhodne neváhajte a spojte sa s nami. Nové spolupráce vítame a tešíme sa na ne :)

design

Tereza BIRD

Kreatívna profesionálka s úžasne ľudským prístupom

Ak hľadáte niekoho na grafický design, určite oslovte Terku. Vďaka nej máme nádherné logo plné našich symbolov. Nerieši iba vizuálnu stránku, chce podporiť a vyjadriť víziu svojich klientov. 

158226167_1477381255932660_4442612145576
  • Facebook
  • Instagram

telo

ROLFING

Holistická manuálna metóda zameraná na fascie. 

Rolfing Vám môže pomôcť uľaviť od chronických bolestí, od rôznych zatuhnutí v tele, pomôže Vám priviesť Vaše telo opäť do rovnováhy. Ísť na Rolfing znamená postarať sa o seba.

MArcO Klokner (1).png
  • Facebook

Miesto pre Vás :)

duša

4Arts Therapy

“If you just set people in motion, they’ll heal themselves.” G.Roth

Tanečno-pohybovú terapiu vnímame ako možnosť prepojiť svoje telo-myseľ-dušu, porozumieť svojim zraneniam a prostredníctvom pohybu a tela ich liečiť a integrovať. Pomáha nám vnímať širší rozmer toho kým sme.

4arts.png
  • Facebook

myseľ

Dominik Orfánus

EOS Implementer & Chernobylwelcom founder

EOS je skvelý systém ako nazerať na svoj biznis. Pozreli sme sa na svoju víziu, produkty, na nás samých a nastavili akčný plán. Z chaosu a frustrácie sa po stretnutí s Dominikom a jeho facilitácii stala zrazu štruktúra a jasnosť. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže "spraviť si jasno" v tom ako a kam smeruje vaša firma, rozhodne odporúčame EOS v podaní Dominika!

DO foto.jpg
  • EOS explanation - long
  • EOS explanation - short
  • LinkedIn
  • Chernobylwel.com FB
bottom of page