pi 11. 3. | Bratislava

✿ Rituál ženskej duše ✿

Každá duša sa učí byť na tomto svete. Učí sa žiť, byť a cítiť v tele, ktoré si vybrala. Učí sa prehovárať k svetu a byť vo svojej plnosti, hojnosti, láske a kráse. Nie vždy však počujeme jej volanie. Pieseň hlboko v nás, ktorá nás volá smerom k našej duši.
✿ Rituál ženskej duše ✿

Time & Location

11. 3., 18:00 SEČ – 13. 3., 17:00 SEČ
Bratislava, Drieňová 81/40, 821 02 Bratislava, Slovakia

About the Event

Tento seminár je o spojení sa s týmto vnútorným hlasom, piesňou, volaním, ktoré vibruje v našom tele. Niekedy je tou piesňou pohyb - malý, letmý, nebadaný a niekedy zase jasný, hlasný a rázny.

Toto spojenie, schopnosť počúvať, nasledovať a nechať sa viesť budeme kultivovať prostredníctvom autentického pohybu. Metódy, ktorá uči tomu ako byť sám sebe aj inému láskavým pozorovateľom, svedkom. Nehodnotiacim, prijímajúcim, bezpodmienečným. Ako keď malé dieťa spočinie v náručí matky, ktorá ho láskavo privinie. Tak láskavo budeme k sebe pristupovať, k svojmu procesu a k svojej schopnosti pustiť kontrolu. Je to hlboký proces spojenia sa so sebou, svojou múdrosťou tela a duše.

Formálne autentický pohyb, inšpirovaný aktívnou imagináciou C.G. Junga, prebieha tak, že v skupine budeme spolu budovať bezpečný priestor, budeme sa vnárať do procesu a vynárať z neho von tak ako to robil Jung. Vo fáze vnárania máme zatvorené oči a hýbeme sa v tichu aby sme počuli, čo hovorí naše telo, vo fáze vynárania budeme v prechodovej fáze zhmotňovať zážitok cez pohyb, kresbu, písanie a v integračnej fáze budeme zdieľať svoj zážitok s inými.

Akt BYŤ VIDENÝ, BYŤ POČUTÝ a BYŤ PRIJATÝ so všetkými emóciami a príbehmi, ktoré si nesieme má nesmierne liečivú silu. Pozývame vás do tohto liečivého a hlbokého procesu za volaním svojej duše.

Pracovať budeme v skupinke max 14 ľudí.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE:

KEDY: 11.3. - 13.3.2022; v piatok 18:00-21:00; sobota a nedeľa 10:00-17:00 (hodinová prestávka na obed)

KDE: Movement LAB, Drieňova 40, 1. poschodie OC Budúcnosť (modré exteriérové schody, vyjdete hore, odbočíte vľavo a prejdete za roh, kde už nás na konci nájdete)

CENA:

129 EUR - pri registrácii do 22.2.2022

159 EUR - bežná cena od 12.1.2022

Registrácia: info@4artstherapy.com alebo priamo u nás na webe

Čo budete potrebovať? pohodlné oblečenie, papier, pero, karimatku/jogamatku, talizman/predmet, ktorý vám je blízky, ktorý vás v čase pred workshopom zavolá a pritiahne.

A ako môže autentický pohyb vyzerať?

Napríklad aj takto:

https://www.youtube.com/watch?v=2rzNcU2s3ps

O lektorke: Magdaléna Takáčová Spoluzakladateľka OZ 4Arts Therapy a platformy Movement LAB. Tanečno-pohybová terapeutka, koučka, lektorka kontaktnej improvizácie, facilitátorka autentického pohybu a sprievodkyňa embodiment meditations.

Tickets
Price
Quantity
Total
 • Skorá registrácia do 22.2.
  €129
  +€3.23 Service fee
  €129
  +€3.23 Service fee
  0
  €0
 • Neskoršia registrácia od 23.2.
  €159
  +€3.98 Service fee
  €159
  +€3.98 Service fee
  0
  €0
Total€0

Share This Event